Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Après restaurant

Après restaurant je stylová restaurace s kapacitou 50 míst nacházející se v blízkosti skiareálu KLÍNOVEC. Součástí je i venkovní terasa s plynovými ohřívači. V jídelním i nápojovém lístku návštěvníci najdou bohatý sortiment jídel a nápojů.
Restaurace je velmi dobře přístupná automobilům i větším autobusům, které můžou zaparkovat na přilehlých veřejných parkovištích. Motorkáři, cyklisté a lyžaři jsou vítáni! Prostory restaurace a venkovní terasy jsou vhodné i pro pořádání firemních a rodinných akcí, promoce, svatební hostiny, školení a oslavy jubileí. Pro firemní či soukromou akci je možné zajistit doprovodný program na míru, hudební produkci, hostesky a další služby. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a WC pro invalidy.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO