Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Apetit Dlouhá

Rodinný restaurant Apetit byl otevřen v roce 1992 v suterénních prostorách domu v Dlouhé ulici 23 na Starém Městě. Do dnešní podoby byl zrekonstruován po rozsáhlých povodních v srpnu 2002. Ačkoliv se nachází v 1. suterénu, budete si díky středomořské atmosféře interiéru připadat jako na palubě lodi. Jazyk gurmána potěší široký výběr sladkovodních i mořských ryb a plodů, tradiční české speciality, jihoamerické steaky, speciality na grilu a netradičně podávané speciality pro dvě osoby. To vše můžete vychutnat spolu s některým z moravských nebo dovozových vín z naší vinotéky.
V přízemí naleznete samoobslužný bufet a lahůdky s vlastní výrobou. Otevírací doba samoobslužného bufetu je Po – Pá: 9:00 – 19:00, So – Ne: 10:00 – 19:00.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO