Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace AntHill

Autentická vietnamská kavárna, která byla otevřena nejen kvůli prodeji jídel a nápojů, ale i kvůli připomínce hodnoty lidských vztahů. Vychutnejte si kávu, mrkněte na jejich „starožitnosti“ a možná se s někým seznamte.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Toužíte po vietnamske kávě a příjemném prostředí? Tohle je jasná volba! Milá mladá obsluha, výběr desertů a velky prostor se zákoutími, pro pokec s přáteli nebo homeoffice. ;) Doporučuji vyzkoušet.

 • Uživatelská fotka z AntHill
 • Uživatelská fotka z AntHill
 • Uživatelská fotka z AntHill
Anna Pařízková
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba