Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 74x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Angusfarm

Vítejte v ráji pro milovníky masa! Angusfarm je restaurace s bohatou tradicí, která sahá až do roku 1872. Nabízí tu fantastické steaky a jiné hovězí speciality z plemene Angus z vlastní biofarmy. Toto plemeno patří ve světě mezi nejoblíbenější právě pro přípravu steaků a jiných pochoutek, jde o maso vysoké kvality, křehké a šťavnaté.

V Angusfarm se můžete těšit také na příjemnou a přátelskou rodinnou atmosféru. Vaří tu hlavně z lokálních surovin, i proto se restaurace stala prvním členem hnutí Slow Food Prague. Pozitivní přístup k přírodě, životu a k lidem – to je filozofie, kterou se na Angusfarm řídí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Měli jsme 2x trichodove meny. Jedno jídlo výborné, jedno jídlo dobre a jedno jídlo neodpovídalo kvalitě a to se týkalo dezertu. Ale přesto restauraci jeste jednou navštívíme. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Absolutní špička hovězího tataráku, ráj na jazyku, nikde není lepší ! Skvělý hovězí vývar a hutný anguský hovězí guláš s chlebem výtečně se hodící k nevlídné deštivému počasí. Nakonec výtečné lívance s borůvkami. Škoda, že to máme tak daleko.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO