Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 62x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Angus Steak House Plzeň

Naším cílem je vytvářet přirozené hodnoty, které byly vždy naprostou samozřejmostí. Pozitivní přístup-k přírodě, životu a k lidem je součástí naší každodenní práce. Čisté a poctivé suroviny, zejména hovězí maso z plemene Angus vychované na rodinné ekologické farmě, vám přinese nejen gurmánský zážitek, ale i zdraví prospěšný pokrm. Ten si můžete vychutnat v přátelském prostředí naší restaurace. Hovězí kus zpracováváme celý a to pečením, restováním, vařením či grilováním na dřevěném uhlí. Ostatní použité suroviny jsou převážně z lokálních zdrojů, při přípravě pokrmů se vracíme k poctivým rodinným recepturám.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Angus Steak House si po léta drží velmi vysokou úroveň. Skvělé a přesně připravené maso, pozorný personál. Ne, že by nebylo, co zlepšovat: o trochu rychlejší kuchyně, látkové ubrousky, neptat se, kdo u stolu chtěl které jídlo, ale zapsat si to s objednávkou. Ale to jsou vše detaily, které jim rádi odpustíte, až ochutnáte. Angus Steak House je restaurace, kvůli které stojí za to vyrazit do Plzně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Naše první návštěva se synem, obsluha ochotná, jídlo vynikající, ceny přiměřené kvalitě, doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO