Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Angus Grill Restaurant Kajetánka

Přehled hodnocení
91% celkově
94% personál
94% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné, stylové prostředí. Kvalita jídla na velmi vysoké úrovni a to jak zpracováním, tak i chuťově. Gramáž porcí odpovídá jídelnímu lístku. Jediná oblast, kde by se dalo lehce zapracovat je personál. Jinak doporučuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Angus Grill Restaurant jsme navštívili po posezení v nedalekém podniku Delish, kde jsme měli možnost ochutnat vynikající a poctivé burgery. V AGF jsme si dali již pouze tatarák, a to jak z telecího masa ochuceného koňakem a také náš oblíbený namíchaný ze zadního masa. Nutno podotknout, že první varianta - z telecího, nás nějak zvlášť úplně nenadchla, pravda, byl o něco jemnější, ale chuťově nijak moc odlišnější od druhé varianty - ze zadního, který jasně získal prvenství. Trochu zklamala příprava topinek, respektive použitý chléb na jejich přípravu - dosti drolivý. Až na zjištění, že stále nefunguje v tomto podniku systém na načítání bodů na Steak Friends kartu (což se nám stalo už jednou před několika měsíci), celkem příjemně strávená hodina v pěkném prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Malé útulné sklepní prostory nemusí byt pro každého to ono .... Jidlo skvěle, horsi to bylo s vínem. Ale celkové 4,5 hvězdy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme byli znovu moc spokojeni! Pivo výborné (nefiltrovaný Gambrinus 10°), nádherné prostředí kamenného sklepení, obsluha moc milá a pozorná. Z jídelného lístku můžeme doporučit líčka na červeném víně se šťouchaným bramborem a rumpsteak se zapečenými brambory s čedarem. Prostě restaurace na úrovni s kvalitním pivem, jídlem i kávou. Nevím, jak to ten kuchař dělá, ale vždy nám tu chutná více, než kdekoli jinde :) Přijdeme jistě znovu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dneska za výbornou! Prostředí útulné, obsluha milá a jídlo maximálně delikátní, tímto moc děkujeme kuchaři Matěji Černíkovi za gastronomický zážitek! Moc rádi sem zavítáme znovu, jen by nás potěšila jiná radio stanice a na jídelní lístek vrátit steak na slanině s pórkem a škubánky.
Angus Grill Restaurant Kajetánka Angus Grill Restaurant Kajetánka

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO