Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Od 1. 11. 2021 vstoupila v platnost nová COVID-19 opatření vlády České republiky. Provozovatelé restaurací mají povinnost kontrolovat, zda jejich zákazníci splňují podmínku OTN (očkování, negativní test či prodělaná nemoc v posledních 180 dnech).

4 fotografie
Nádražní 1275/15, Praha 5, Praha
· Nyní zavřeno (10:00 - 19:30) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Andělská cukrárna

Andělská cukrárna - je klidné a inspirativní místo v srdci pražského Anděla, kde si pochutnáte na čerstvých a s láskou pečených dortech, zákuscích a jiných cukrářských výrobcích. Den můžete začít různými vaječnými snídaněmi, zpestřit si ho sladkými či slanými palačinkami, či posvačit panini nebo quiche. Vše zapijete lahodnou kávou Lavazza nebo čerstvou domácí limonádou. Pro malé mlsné jazýčky nabízíme poctivou domácí zmrzlinu různých příchutí. Catering na oslavu, svatbu a dorty Vám udělají rádi i na přání...téměř jakékoliv. Ducha nasytíte prodejními výstavami zajímavých autorů. A k tomu všemu Vám bude hrát klavír, nebo si na něj můžete zahrát i Vy sami.  

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba