Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna Andalous Shisha Lounge

Nejnovější a nejlepší shisha v Praze ve skvělé atmosféře plné arabských dekorací. Čajovna ve které můžete zažít živé vystoupení břišních tanců. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Na cestách se řídíme tím: "Jez tam, kde jí místní" - a tady v této čajovně moc Čechů nepotkáte - což přidává na autentičnosti. Obsluha nám vždy doporučí kombinaci tabáku do vodní dýmky a nikdy se nám nestalo, že by se nám netrefili do vkusu :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezké příjemné prostředí v atraktivní lokalitě. Na autentickém zážitku přidává i složení lidí v čajovně, kde jsme byli jediní česky mluvící zákazníci. Byl to příjemný zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Osobitá čajovna s "orientálním" interiérem s širokou nabídkou tabáků do vodních dýmek a čajů. Obsluha je velmi ochotná a poradí s výběrem (nám byl doporučen mix dvou tabáků a sami bychom na tak skvělou kombinaci nepřišli). Nabídka čajů byla taktéž široká a zajímavá. Čajovna podává i alkoholické nápoje, koktejly a freshe. Jídlo jsme bohužel neochutnali
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO