Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ananta

Vegetariánská restaurace rozšířená o večerní provoz čajovny. Podává kompletní menu: sabdží, rýže basmati, polévka, salát/raita, halva se sladkým jogurtem a pikantní čatní. To vše v příjemném, útulném a relaxujícím prostředí s příjemnou hudbou. V čajovně si můžete vybrat z různých druhů čajů k posezení, přečíst zajímavé knihy či si zahrát všemožné deskové hry, skládat origami atd...

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Indian, and especially hari-krishna inspired vegetarian restaurant, with a similar almost mystical decor matching the food. Especially a good choice for lunch, as they offer a value package with flavoured water, soup, salad, main with rice and dessert for only 115 crowns.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do vegetariánské restaurace Ananta Sesa chodím často na obědy. Jídlo je vždy vynikající a zároveň zdravé. Denní menu představuje polévka, hlavní jídlo /zelenina, rýže, chutné chutney :-) a dezert - halva s omáčkou. Zde mám jistotu, že jídlo je čerstvé a hlavně připravené z čerstvých surovin. Personál je vždy milý a vstřícný. Pokud hledáte v okolí Anděla podnik, kde mají zdravé a přitom chutné jídlo, rozhodně doporučuji Ananta Sesa!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Dans un cadre calme et tranquille, vous dégusterez une entrée, un plat et un dessert sur une même assiette pour un prix défiant toute concurrence ! :-) Bon appétit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO