Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ananas-Bananas Cocktail & Café Bar

Bar si pro Vás připravil nabídku více než stovky cocktailů a to jak světoznámých, tak vlastních. Všechny cocktaily si můžete denně do 20. hodiny vychutnat za akční HAPPY HOURS cenu 55,- Kč. Po 20. hodině nabídka cocktailů začíná již na 65,- Kč. Podávají kávu značky ILLY v mnoha druzích úprav od ristretta po Latté machiato a pro dosažení nejvyšší kvality podávané kávy používají systém Iperespresso Capsules. V nabídce alkoholu naleznete téměř 300 druhů destilátů a likérů od nejznámějších světových značek, ale rovněž produkty rodinných destilerek z celého světa. Původ alkoholu a jeho nezávadnost je zde 100% zaručena. Nakupují výhradně od státem licencovaných dovozců a výrobců alkoholu. Příjemné prostředí doplní tlumená hudba ve stylu „LOUNGE“ tak, aby jste si mohli s přáteli v pohodě popovídat.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný koktejlový bar, do kterého se vždy rádi vracíme. Na Žižkově až překvapivě stylové prostředí a vždy příjemná obsluha. Velký výběr koktejlů, jedno z nejlepších míst na super akci s přáteli po práci. :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ananas-Bananas Cocktail & Café Bar
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO