Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ananas-Bananas Cocktail & Café Bar

Bar si pro vás připravil nabídku více než stovky cocktailů a to jak světoznámých, tak vlastních. Všechny cocktaily si můžete denně do 20. hodiny vychutnat za akční HAPPY HOURS cenu 55 Kč. Po 20. hodině nabídka cocktailů začíná na 65 Kč.

Podávají kávu značky ILLY v mnoha druzích úprav od ristretta po latté macchiato a pro dosažení nejvyšší kvality podávané kávy používají systém Iperespresso Capsules.

 V nabídce alkoholu naleznete téměř 300 druhů destilátů a likérů od nejznámějších světových značek, ale rovněž produkty rodinných destilérek z celého světa. Původ alkoholu a jeho nezávadnost je zde 100% zaručena. Nakupují výhradně od státem licencovaných dovozců a výrobců alkoholu. 

Příjemné prostředí ve stylu Art deco doplní tlumená hudba ve stylu „LOUNGE“ tak, aby jste si mohli s přáteli v pohodě popovídat.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný koktejlový bar, do kterého se vždy rádi vracíme. Na Žižkově až překvapivě stylové prostředí a vždy příjemná obsluha. Velký výběr koktejlů, jedno z nejlepších míst na super akci s přáteli po práci. :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ananas-Bananas Cocktail & Café Bar
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO