Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Amuse Restaurant - Golf Hodkovičky

Filozofie restaurace je pracovat s kvalitními surovinami, které si vybíráme od našich tuzemských i zahraničních dodavatelů a farmářů. Osobností, kteří společně s námi sdílí stejnou vášeň a my tímto přebíráme milou povinnost s jejich surovinami naložit co nejlépe, na základě našich znalostí a zkušeností. Rádi se opíráme o tradiční pilíře klasické gastronomie, do kterých se snažíme vkládat naše nápady, myšlenky a dát tak jídlu moderní směr. Aby poté co se dostane na talíř, Vám a Vašim blízkým přinášelo harmonický zážitek v každém soustu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Amuse Restaurant - Golf Hodkovičky Amuse Restaurant - Golf Hodkovičky Amuse Restaurant - Golf Hodkovičky Amuse Restaurant - Golf Hodkovičky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne posezeni na zastresene terasce i kdy prselo. moc milá slečna číšnice se stylovymi nausnicemi v podobě golfových holí :) poradila s výběrem. Jídlo na jedničku.vegetarianske i masové na výběr.úžasné jsou domácí ravioli s ricottou. A limonády zázvor ma ta. cizrnovo tomatova Polévka z denního menu nebyla zajištěna smetanou což jsem ocenila. Po golfu či před golfem , na vecu či na oběd.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO