Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Amritsar Mail

Autentická indická restaurace v srdci Evropy 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Výborná indická restaurace v centru Prahy. Dali jsme si špenát se sýrem, okru, a jako předkrm žampiony. Dejte si taky slané lassí. Personál je moc příjemný a prostředí autentické.

Petra Chaloupková
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Hosinska
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Toto byla naše první návštěva této restaurace a dozvěděli jsme se, že je tu teprve krátce. Umístění v pasáži Lucerna je zajímavé a stejně tak zařízení restaurace ve stylu orient expressu. Hraje tu moderní indická hudba a indický personál hovoří dobře česky. Menu obsahuje obvyklá jídla, jaká známe z jiných indických restaurací, ale také jídla, se kterými se člověk často nesetká. Objednali jsme si několik jídel doprostřed stolu, abychom ochutnali více. Nečekali jsme nijak dlouho. Všechny pokrmy byly opravdu výborné a shodli jsme se, že v této restauraci nejsme naposledy. Doporučujeme kashmiri naan jako přílohu, málokde jej dělají. Stejně jako malai kofta. Ceny jídel jsou s ohledem na centrum města velmi rozumné. Tato restaurace pro nás byla po všech stránkách velmi příjemným překvapením.

Iva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno