Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Amour Hotel Residence

Luxusní hotel se nachází uprostřed Malostranského náměstí, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu, Karlova mostu a celé řady dalších významných historických památek. Ubytování je nabízeno v romantických prostorách, umístěných v nejvyšším patře rokokového paláce z roku 1786, známého též jako Grömlingovský palác. V přízemí mohou hosté navštívit kavárnu, restauraci, směnárnu, různé obchůdky. Všechny hotelové pokoje nabízí hostům krásné výhledy na zákoutí Malé Strany. K dispozici je 6 dvoulůžkových hotelových pokojů Deluxe pro 2 osoby s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 Junior Suite pro 4 osoby s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 apartmán se dvěma ložnicemi pro 6 osob s plně vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, myčkou a pračkou.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO