Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 34x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Amore moře

Přehled hodnocení
86% celkově
80% personál
89% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 8x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo skvělé, personál nás hned od začátku zbytečně zrazoval od určitých jídel a choval se lehce neprofesionálně. Ale co se týká jídla, tak určitě doporučuji, vaří výborně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí příjemné, jen se nám to trochu hůře hledalo. Je to u parku a dá sedět venku. U terasy je i dětské hřiště, takže ideál pro rodiny s menšími dětmi. Jídlo výborné - krevety, chléb, víno, vše jak má být. Jen obsluha trochu pomalejší, což by nám nevadilo (prostředí skutečně příjemné), kdybychom nepospíchali. Po žádosti o urychlení se obsluha snažila vše zrychlit, takže jsme navazující divadlo stihli :-)
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
V téhle restauraci je vidět hodně snahy a plánování, ale exekuce je slabší. Bohužel jsme nebyli restaurací nadšeni. Nejvíc nám to kazila obsluha, která nebyla schopna žádného doporučení a to je prostě špatně. Malý džbánek limonády, tedy spíš ledu, za stovku je také prostě moc. Pití celkově šíleně předražené. Menu by bylo asi lepší natisknout na čistou A4, provedení je sice originální, ale je těžké se v něm vyznat a obrázky stejně neodpovídají realitě a vedou tak spíš ke zklamání. U téměř všeho v menu je napsáno, že je to domácí, co to vůbec znamená? Snad by mi v takové restauraci nenaservírovali "nedomácí" palačinky...
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne prostredie, vkusne zariadené a výborne jedlo.
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrát jsme nebyli moc spokojeni s oblsuhou, která vypadala, že ji obtěžujeme. Přišli jsme v neděli na snídani a byli jsme v restauraci sami. Chápu, že snídaně nejsou tím hlavním, co restaurace nabízí, ale uklizečka s mopem by tam běhat nemusela. Tak mají otevřít později, kdy už mají vše hotovo. Jídlo bylo ale jako vždy výtečné a prostředí je fajn. Jen by mohli trošku vyladit dětský koutek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne a utulne prostredi restaurace, inspirativni a vizualne dobre propracovany jidelni listek a na restauraci nejdulezitejsi faktor - velmi chutne jidlo. Pri udrzeni standartu opet navstivime.
Restaurace Amore moře
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO