Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Amici Bistro & Delivery

Moderní bistro s prvotřídním rozvozem pizzy, burgerů, flaguette, salátů, dezertů a nápojů. Vše si můžete vychutnat v příjemném prostředí moderní restaurace nebo v pohodlí domova.


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

V této restauraci jsem byl již několikrát a vždy jsem byl spokojený. Pominu špinavé hrnicky na čaj a cosi co plavalo ve víně (přece jenom se jedná o fastfood typ restaurace). Dnes ale po tom co jsme přišli první a po obsloužení 2 párů jsme stále jidlo neměli jsme to vzdali, zaplatili čaje a odešli. Takže rozhodne zkazenej dojem.

Miletín
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Bistro láká na různá ocenění svých burgeru a suprove fotky. Po příchodu do bistra je vidět, že designove vsadili na moderní a vkusné pojetí bistra. Na výběr zde je celá řada pizzy a 4 burgery. Vybral jsem si burger level 10 jehož cena včetně hranolek je 209 Kč se kterou se burger řadí k nadprůměru. Burger však nebyl správně poskládaný a v rukou se ihned rozpadl, avšak chuťově byl dobrý. Měl jsem pro toto bistro vysoká očekávání, ale burger mě velice zklamal.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Super pizza dali sme si Americanu a burger. Všetko bolo veľmi chutné ako vždy. Obsluha príjemná a ochotná všetko vybavuje veľmi rýchlo a ochotne. Super bistro.

Karol
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno