Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 44x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Amfora restaurant

Přehled hodnocení
83% celkově
88% personál
83% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 21x
3 7x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famózní zážitek. Jídlo bylo skvělé, na husičku budeme dlouho vzpomínat. Obsluha byla milá a rychlá. Kuřácká část má dobrou vzduchotechniku, takže nehrozí dýmová mlha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Naprosto průměrná restaurace, prostředím i nabídkou. Největší plus byla milá paní číšnice, nejhorší bylo nedobré pivo (nepasterizovaný Gambrinus a špinavé trubky, i když manžel tvrdí, že Gambáč je hnusný vždycky...). Nabídka jídla zaměřená na turisty, kachna, guláš aj. Nejpíš je vedle nějaký penzion? Nicméně burger byl domácí a dobrý. Po opuštění restaurace jsem si šli spravit chuť lepším pivem a musím říct, že okolí nabízí plno zajímavějších podniků. Ještě jedno plus musím přiznat, uplatnit voucher z Restu bylo naprosto bezproblémové.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi hezké prostředí a milý personál. Rezervace proběhla v pořádku i včetně poznámky ohledně rezervace zahrádky. Jídle klasické a velmi dobré. Oceňuji především milý personál.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zarezervovaný stůl byl připraven, prostředí pěkné a čisté, sympatický personál. Na jídle a pivečku jsme si pochutnali, líbila se nám nápaditá stylová dřevěná prkénka.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborné prostředí, pohoda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme již předchozí dobrou zkušenost s touto restaurací a tak jsme do ní pozvali zahraniční návštěvu z Rakouska ( tři dospělé a 9leté dítě ) , kteří hledali českou kuchyni a podnik, který navštěvují Češi a ne pouze turisté, jak je tomu většinou v historickém centru. Shodou okolností probíhal v restauraci týden rakouských specialit, což návštěvu pobavilo a dítě se na základě této akce rozhodlo pro řízek, ale dospělí ochutnali krkonošské kyselo, knedlo vepřo zelo i svíčkovou a byli jak s jídlem, tak s prostředím i obsluhou velice spokojeni a my také. Za jediný handicap této restaurace považuji přístup k toaletám, které jsou v suterénu a místnost, přes kterou je potřeba projít je ve tmě, takže se hůře orientujete a dítě se tam samo bálo jít.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci můžu doporučit. Příjemné prostředí a milá obsluha. Dali jsme si hovězí líčka a burger a obě jídla nám chutnala. Naše hodnocení odpovídá tak 75 procentům. Určitě nebudeme mít problém se někdy vrátit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Ackoliv ma tato restaurace prijemne prostory (krasne klenby oblozene cihlou), vecer v restauraci sedelo jen par lidi, atmosfera takova nijaka (zadna hudba napr.), vyber z jidelniho listku dost stereotypni a obsluha vlidnosti neplytvala. Priste volim jiny podnik.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO