Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 46x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Amfora restaurant

Přehled hodnocení
82% celkově
86% personál
84% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 22x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famózní zážitek. Jídlo bylo skvělé, na husičku budeme dlouho vzpomínat. Obsluha byla milá a rychlá. Kuřácká část má dobrou vzduchotechniku, takže nehrozí dýmová mlha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Naprosto průměrná restaurace, prostředím i nabídkou. Největší plus byla milá paní číšnice, nejhorší bylo nedobré pivo (nepasterizovaný Gambrinus a špinavé trubky, i když manžel tvrdí, že Gambáč je hnusný vždycky...). Nabídka jídla zaměřená na turisty, kachna, guláš aj. Nejpíš je vedle nějaký penzion? Nicméně burger byl domácí a dobrý. Po opuštění restaurace jsem si šli spravit chuť lepším pivem a musím říct, že okolí nabízí plno zajímavějších podniků. Ještě jedno plus musím přiznat, uplatnit voucher z Restu bylo naprosto bezproblémové.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi hezké prostředí a milý personál. Rezervace proběhla v pořádku i včetně poznámky ohledně rezervace zahrádky. Jídle klasické a velmi dobré. Oceňuji především milý personál.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zarezervovaný stůl byl připraven, prostředí pěkné a čisté, sympatický personál. Na jídle a pivečku jsme si pochutnali, líbila se nám nápaditá stylová dřevěná prkénka.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborné prostředí, pohoda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme již předchozí dobrou zkušenost s touto restaurací a tak jsme do ní pozvali zahraniční návštěvu z Rakouska ( tři dospělé a 9leté dítě ) , kteří hledali českou kuchyni a podnik, který navštěvují Češi a ne pouze turisté, jak je tomu většinou v historickém centru. Shodou okolností probíhal v restauraci týden rakouských specialit, což návštěvu pobavilo a dítě se na základě této akce rozhodlo pro řízek, ale dospělí ochutnali krkonošské kyselo, knedlo vepřo zelo i svíčkovou a byli jak s jídlem, tak s prostředím i obsluhou velice spokojeni a my také. Za jediný handicap této restaurace považuji přístup k toaletám, které jsou v suterénu a místnost, přes kterou je potřeba projít je ve tmě, takže se hůře orientujete a dítě se tam samo bálo jít.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci můžu doporučit. Příjemné prostředí a milá obsluha. Dali jsme si hovězí líčka a burger a obě jídla nám chutnala. Naše hodnocení odpovídá tak 75 procentům. Určitě nebudeme mít problém se někdy vrátit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO