Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 52x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Amfora restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Mail z Amfory Dobrý den, bohužel se musím omluvit, ale dne 13.5.2017 nejsme schopni zajistit Vaší akci z důvodu ukončování provozu naší provozovny.Předem se omlouvám za komplikace S pozdravem Karas Tomáš Přesunuli jsme se jen o pár metrů dál do úžasné restaurace. Šli jsme okolo Amfory, zavřená nebyla , byla tam cedule "soukromá akce" . Nevím co si o tom mám myslet. Každopádně jsme našli jinou hospůdku, s milou a úžasnou obsluhou, čistou, kam se budeme 100% vracet . Takže vůbec nelitujeme, že nás Amfora vypekla.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá ochotná obsluha, jídlo dobré. prostředí čisté. Ceny přiměřené okolním restauracím. Jen mě překvapilo, že jsme byli v restauraci sami. Trochu zvláštní na to že se nachází na rušné ulici.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
prima misto na posezeni s prateli v Karline,blizko tramvajove zastavky a metra Krizikova, vyborny burgery i ostatni nabidka a obsluha taky prijemna. Mohu jen doporucit.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famózní zážitek. Jídlo bylo skvělé, na husičku budeme dlouho vzpomínat. Obsluha byla milá a rychlá. Kuřácká část má dobrou vzduchotechniku, takže nehrozí dýmová mlha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Naprosto průměrná restaurace, prostředím i nabídkou. Největší plus byla milá paní číšnice, nejhorší bylo nedobré pivo (nepasterizovaný Gambrinus a špinavé trubky, i když manžel tvrdí, že Gambáč je hnusný vždycky...). Nabídka jídla zaměřená na turisty, kachna, guláš aj. Nejpíš je vedle nějaký penzion? Nicméně burger byl domácí a dobrý. Po opuštění restaurace jsem si šli spravit chuť lepším pivem a musím říct, že okolí nabízí plno zajímavějších podniků. Ještě jedno plus musím přiznat, uplatnit voucher z Restu bylo naprosto bezproblémové.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi hezké prostředí a milý personál. Rezervace proběhla v pořádku i včetně poznámky ohledně rezervace zahrádky. Jídle klasické a velmi dobré. Oceňuji především milý personál.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO