12 fotek
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Amfora restaurant

Stylová pražská restaurace v jemně koloniálním stylu, kterému dominují velké africké masky a indonéské obrazy. Stropy restaurace s nádhernými klenbami zdobí látkové lustry s exotickým marockým vzorem. Dále se pyšní dřevěnou vyřezávanou Kamasútrou. Příjemnou atmosféru dotváří hudba Cafe del Mar. Restaurace nabízí širokou nabídku mezinárodní kuchyně. Dále v nabídce naleznete několik druhů točených piv i koktejlů.

Zobrazit více
  • +6

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 1

Mail z Amfory Dobrý den, bohužel se musím omluvit, ale dne 13.5.2017 nejsme schopni zajistit Vaší akci z důvodu ukončování provozu naší provozovny.Předem se omlouvám za komplikace S pozdravem Karas Tomáš Přesunuli jsme se jen o pár metrů dál do úžasné restaurace. Šli jsme okolo Amfory, zavřená nebyla , byla tam cedule "soukromá akce" . Nevím co si o tom mám myslet. Každopádně jsme našli jinou hospůdku, s milou a úžasnou obsluhou, čistou, kam se budeme 100% vracet . Takže vůbec nelitujeme, že nás Amfora vypekla.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace