Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 52x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Amfora restaurant

Stylová pražská restaurace v jemně koloniálním stylu, kterému dominují velké africké masky a indonéské obrazy. Stropy restaurace s nádhernými klenbami zdobí látkové lustry s exotickým marockým vzorem. Dále se pyšní dřevěnou vyřezávanou Kamasútrou. Příjemnou atmosféru dotváří hudba Cafe del Mar. Restaurace nabízí širokou nabídku mezinárodní kuchyně. Dále v nabídce naleznete několik druhů točených piv i koktejlů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Mail z Amfory Dobrý den, bohužel se musím omluvit, ale dne 13.5.2017 nejsme schopni zajistit Vaší akci z důvodu ukončování provozu naší provozovny.Předem se omlouvám za komplikace S pozdravem Karas Tomáš Přesunuli jsme se jen o pár metrů dál do úžasné restaurace. Šli jsme okolo Amfory, zavřená nebyla , byla tam cedule "soukromá akce" . Nevím co si o tom mám myslet. Každopádně jsme našli jinou hospůdku, s milou a úžasnou obsluhou, čistou, kam se budeme 100% vracet . Takže vůbec nelitujeme, že nás Amfora vypekla.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO