Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Ametystová čajovna

Ametystová čajovna - příjemné posezení Naše čajovna se začala budovat hned po povodních v srpnu 2002. Při stavbě nebyla použita žádná technika a vše jsme budovali vlastním úsilím. Přes spoustu nesnází byla čajovna otevřena v listopadu 2003. Veškeré zařízení je dovežené přímo z Číny a tak si zákazníci mohou užít to co jen tak někde nenaleznou. Čajovně vévodí nádherný krb v podobě hlavy Lva. Kdyby někdo chtěl vědět proč právě lev, tak proto , že majitel je ve znamení Lva a je to pro něj srdeční záležitost. Zajít sem na čaj je jako obřad. Vládne zde klid,soulad a pohoda ,tak jak si čínská tradice žádá.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Příjemná kavárna se zapamatovatelným interiérem. Obsluha je snaživá a rychlá. V nabídce je opravdu velký výběr čajů a celkem dobré zákusky. Bohužel indické jídlo vypadá lépe v menu než ve skutečnosti, jinak spokojenost.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO