Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 62 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

American Bar U Slunce

Steaky, burgery, saláty a obrovský výběr rumů z celého světa. Tak to je jen malá část z nabídky American baru U Slunce. V příjemném prostředí můžete buď jen posedět a nasávat atmosféru při drinku a nebo třeba sledovat z barové židle zdejšího mistra v otevřené kuchyni, jak Vám připravuje nefalšované speciality amerických barů.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
V podstatě všechno špatně: burger, houska, maso i hranolky. Dalo se to sníst, ale chuťově úplně na nic. Ceny jsou zbytečně nadsazené, neodpovídají vůbec kvalitě. Obsluha pomalá a nevychovaná. Tři servírky si povídají za barem a já čekám na zaplacení - nehoráznost. Sem už nikdy nejdu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bar u Slunce nabízí velmi příjemné posezení u kávy či jiného pití. Jídlo také není špatné a bohužel musím říci že neodpovídá ceně a je kapanek dražší a na výběr toho moc nemají. Ale určitě na kafe , nebo jiné pití a pokec s kamarády jento ideální podnik
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí je velmi útulné, sedí se t velmi dobře. Jídlo není špatné, ale myslím si, že zdaleka neodpovídá ceně, za kterou ho nabízejí. Personál je vždy ochotný , ale poměrně často mi přijde že zdejší servírky jsou nějak naštvaně nebo bez nálady a jednají s vámi poněkud chladneji. Jinak je to super místo kde si můžete dát s někým kafe a pokecat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO