Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 35x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ambrosia Restaurant

Přehled hodnocení
87% celkově
89% personál
89% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 3x
3 1x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva po delší době s obavou jaké to bude. Bylo relativně málo lidí, tak jsme byly vcelku rychle obslouženi a jídlo se taky povedlo. Tak doufám, že to nějakou dobu vydrží a budeme se rádi vracet.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Tak tato návštěva se moc nepovedla. Trvalo asi 25 minut než nás přišel číšník obsloužit a potom dalších 15 minut než přinesli jídlo.Ani jídlo nic moc.Velké zklamání.
Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Již nikdy restauraci nenavštívíme, jak se říká za mnoho peněz hodně málo muziky, jídlo chutné, velice příjemná obsluha, ale od doby objednání v 19:35 hodin nám bylo jídlo servírováno až ve 20:28, a to bylo uvnitř restaurace 9 osob, včetně nás - katastrofa již nikdy
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Překvapila nás nová,ale velice milá obsluha. Po objednávce neuběhlo ani 10 minut již jsme měli jídlo na stole. Prostředí je hezké a jídlo se kuchaři povedlo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné posezení na pracovní oběd.Jen se mi zdálo, že na to že tam skoro nikdo nebyl, tak čekání na jídlo trvalo déle než obvykle. Jinak ostatní věci hodnotím pozitivně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak opět po delší době v nejoblíbenější Klatovské restauraci Ambrosia. Obsluha nás usadila k našemu rezervovanému stolu a již za chvíli dorazilo o objednané jídlo. Vše bylo skvělé zas na jedničku! Jak jinak
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní návštěva byla taková narychlo. Měli jsme však štěstí jak na obsluhu, tak na výběr jídla. Škoda jen že jsme dorazili v čase kdy bylo hodně lidí. Za dnešek dávám palec nahoru.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Dnešní návštěva byla nejslabší ze všech, které jsem kdy uskutečnil. I když jsem 4 dny dopředu provedl rezervaci i s jídlem, tak obsluha o ničem nevěděla.Následně i obsluha byla pomalá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Návštěva obědu v této restauraci je pro mě vždy svátkem. Tentokrát to však nebylo 100%, hlavně jídlo nebylo tak skvěle jak jsme byli zvyknutý.Potom jsme se dozvěděli, že je to pouze tím že kuchař má dovolenou!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace, pěkný interiér s příjemnou atmosférou. Jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, velmi dobře dochuceno. Obsluha příjemná. Navštívili jsme několikrát a vždy spokojenost.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO