Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ambrosia Restaurant

Přehled hodnocení
94% celkově
94% personál
89% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 3x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Překvapila nás nová,ale velice milá obsluha. Po objednávce neuběhlo ani 10 minut již jsme měli jídlo na stole. Prostředí je hezké a jídlo se kuchaři povedlo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné posezení na pracovní oběd.Jen se mi zdálo, že na to že tam skoro nikdo nebyl, tak čekání na jídlo trvalo déle než obvykle. Jinak ostatní věci hodnotím pozitivně.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak opět po delší době v nejoblíbenější Klatovské restauraci Ambrosia. Obsluha nás usadila k našemu rezervovanému stolu a již za chvíli dorazilo o objednané jídlo. Vše bylo skvělé zas na jedničku! Jak jinak
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní návštěva byla taková narychlo. Měli jsme však štěstí jak na obsluhu, tak na výběr jídla. Škoda jen že jsme dorazili v čase kdy bylo hodně lidí. Za dnešek dávám palec nahoru.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Dnešní návštěva byla nejslabší ze všech, které jsem kdy uskutečnil. I když jsem 4 dny dopředu provedl rezervaci i s jídlem, tak obsluha o ničem nevěděla.Následně i obsluha byla pomalá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Návštěva obědu v této restauraci je pro mě vždy svátkem. Tentokrát to však nebylo 100%, hlavně jídlo nebylo tak skvěle jak jsme byli zvyknutý.Potom jsme se dozvěděli, že je to pouze tím že kuchař má dovolenou!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace, pěkný interiér s příjemnou atmosférou. Jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, velmi dobře dochuceno. Obsluha příjemná. Navštívili jsme několikrát a vždy spokojenost.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Ačkoliv jsme byli v restauraci Ambrosia již několikrát a vždy jsme byli velmi spokojeni s ochotou personálu (velmi milá paní), jídlem ... tentokrát (2.8.) to byla naprostá katastrofa. Obsluhoval tam pán, který evidentně nezvládal a ani neměl zájem zvládat - přestože jsme měli předem zajištěnou rezervaci na rodinnou oslavu, žádný stůl připraven nebyl, pán nás posadil k jedinému volnému stolu, kde byly drobky, špinavý talířek. Přesto jsme trpělivě čekali, ale nic se nedělo. Všimli jsme si, že takto trpělivě a dlouho tam čekají všichni hosté. Když k nám ani po 15 minutách pan číšník nepřišel, odešli jsme a udělali rodinou oslavu jinde.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní deštivá návštěva byla delší dobu plánovaná. Výběr s jídel neměl dnes chybu. Bylo to znát i na obsazenosti restaurace, kde nemít předem rezervaci,tak se neposadíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní letní návštěva bylo opět velice příjemná. Jídlo bylo již před obědnáno, takže obsluha donesla jídlo velice rychle a bylo opravdu skvělé. Mohu jen a jen doporučit!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO