Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 30x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ambrosia Restaurant

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
92% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 2x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak opět po delší době v nejoblíbenější Klatovské restauraci Ambrosia. Obsluha nás usadila k našemu rezervovanému stolu a již za chvíli dorazilo o objednané jídlo. Vše bylo skvělé zas na jedničku! Jak jinak
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní návštěva byla taková narychlo. Měli jsme však štěstí jak na obsluhu, tak na výběr jídla. Škoda jen že jsme dorazili v čase kdy bylo hodně lidí. Za dnešek dávám palec nahoru.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Dnešní návštěva byla nejslabší ze všech, které jsem kdy uskutečnil. I když jsem 4 dny dopředu provedl rezervaci i s jídlem, tak obsluha o ničem nevěděla.Následně i obsluha byla pomalá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Návštěva obědu v této restauraci je pro mě vždy svátkem. Tentokrát to však nebylo 100%, hlavně jídlo nebylo tak skvěle jak jsme byli zvyknutý.Potom jsme se dozvěděli, že je to pouze tím že kuchař má dovolenou!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace, pěkný interiér s příjemnou atmosférou. Jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, velmi dobře dochuceno. Obsluha příjemná. Navštívili jsme několikrát a vždy spokojenost.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Ačkoliv jsme byli v restauraci Ambrosia již několikrát a vždy jsme byli velmi spokojeni s ochotou personálu (velmi milá paní), jídlem ... tentokrát (2.8.) to byla naprostá katastrofa. Obsluhoval tam pán, který evidentně nezvládal a ani neměl zájem zvládat - přestože jsme měli předem zajištěnou rezervaci na rodinnou oslavu, žádný stůl připraven nebyl, pán nás posadil k jedinému volnému stolu, kde byly drobky, špinavý talířek. Přesto jsme trpělivě čekali, ale nic se nedělo. Všimli jsme si, že takto trpělivě a dlouho tam čekají všichni hosté. Když k nám ani po 15 minutách pan číšník nepřišel, odešli jsme a udělali rodinou oslavu jinde.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní deštivá návštěva byla delší dobu plánovaná. Výběr s jídel neměl dnes chybu. Bylo to znát i na obsazenosti restaurace, kde nemít předem rezervaci,tak se neposadíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní letní návštěva bylo opět velice příjemná. Jídlo bylo již před obědnáno, takže obsluha donesla jídlo velice rychle a bylo opravdu skvělé. Mohu jen a jen doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva po delší době. Byl jsem překvapen vynikající nabídkou denního menu,kde bych si dal vše od shora dolů. Nakonec jsem si vybral to nejlepší a neudělal jsem chybu. Vše bylo super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsem opět vyrazil do své oblíbené restaurace.Výběr jídel byl vynikající,tak nebyl problém si vybrat. Jídlo bylo bez komentáře a obsluha skvělá jako vždy.Příště jdu znovu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO