Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ambrosia Restaurant

Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni s důrazem na čerstvost a kvalitu surovin. Kuchyně a design jídelny Vás nechá vychutnat známá místa celého světa prostřednictvím specifických pokrmů daných zemí. 


Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Chtěli jsme s rodinou navštívit restauraci na nové adrese. Lákala nás zahrádka a předchozí dobrá zkušenost. Bohužel nás jídlo tentokrát zklamalo, bylo takřka bez chuti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva na oběd byla příjemná. Měli jsme si z čeho vybírat a obsluha byla velice rychlá. Jídlo chválím, protože jsem dostal reference že se kvalita jídel zhoršila v této restauraci.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva po delší době s obavou jaké to bude. Bylo relativně málo lidí, tak jsme byly vcelku rychle obslouženi a jídlo se taky povedlo. Tak doufám, že to nějakou dobu vydrží a budeme se rádi vracet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO