Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 538x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ambiente - Pizza Nuova

Pizza Nuova ze sítě Ambiente je v Praze proslulá jednou z nejlepších pizz. Základem jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Všechno, co na jejich pizze najdete, je připraveno ručně, aby byla vždy čerstvá a chutná. Stejně jako tam, kde dobrá pizza není otázkou zisku, ale osobní hrdosti a srdce.

„Je nám potěšením péct pro vás tradiční neapolskou pizzu čisté, přírodní chuti s nejlepšími rajčaty San Marzano a Pienolo, s buvolí mozzarellou a extra panenským olivovým olejem. Pizzu válíme ručně podle střežené tradice Verace Pizza Napoletana. Pečeme ji na bukovém dřevu v peci z Neapole. Vyfouklé a místy tmavé okraje jsou pro neapolskou pizzu typické.“

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Myslím že Neapolská degustace nikdy nezklame. Pro člověka, který chce ochutnat více chutí, ale nezvládá více chodů je tohle perfektní volba. Ochutnávka domácích rissot, pasty a prvotřídní pizzy. Tady se nedá šlápnout vedle :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nikdy jsem tady nebyl. Spletl jsem si restauraci :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Ambi je sázka na jistotu. Milá a pozorná obsluha, hezké prostředí, chutné jídlo. Závěrečný dezert v podobě sladké tečky (pizza s mascarpone a malinama) bylo krásné završení příjemných chvilek v tomto podniku. Teším se na další návštěvu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO