Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 537x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ambiente - Pizza Nuova

Pizza Nuova ze sítě Ambiente je v Praze proslulá jednou z nejlepších pizz. Základem jsou kvalitní a čerstvé suroviny. Všechno, co na jejich pizze najdete, je připraveno ručně, aby byla vždy čerstvá a chutná. Stejně jako tam, kde dobrá pizza není otázkou zisku, ale osobní hrdosti a srdce.

„Je nám potěšením péct pro vás tradiční neapolskou pizzu čisté, přírodní chuti s nejlepšími rajčaty San Marzano a Pienolo, s buvolí mozzarellou a extra panenským olivovým olejem. Pizzu válíme ručně podle střežené tradice Verace Pizza Napoletana. Pečeme ji na bukovém dřevu v peci z Neapole. Vyfouklé a místy tmavé okraje jsou pro neapolskou pizzu typické.“

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Ambi je sázka na jistotu. Milá a pozorná obsluha, hezké prostředí, chutné jídlo. Závěrečný dezert v podobě sladké tečky (pizza s mascarpone a malinama) bylo krásné završení příjemných chvilek v tomto podniku. Teším se na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerie lepšího provedení, vařit tu umějí. Před mnoha lety jsem si tu oblíbil ravioly s hruškou a ořechy. Přesto, že už je na lístku nemají, ochotně mi je připravili. Tady jsem se zatím nikdy nezklamal.
Restaurace Ambiente - Pizza Nuova Restaurace Ambiente - Pizza Nuova
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
I would not say it was the best pizza in Prague. For me - looked more like canteen than a restaurant. Definitely not a choice for dates (does not look super attractive) nor for just a snack (prices near to Paladium are higher than else where). Otherwise was all good and polite, easy to find.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO