Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 458x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ambiente - Čestr

Pečlivě vybrané hovězí maso v mnoha labužnických úpravách, Plzeň z tanku a příjemné stylové nekuřácké prostředí - to je steakhouse Čestr. Přijďte ochutnat!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný zážitek, prostředí spíš jídelna, ale Čestr si říká jídelna. Ohavné je vnější okolí restaurace a přístup od divadla. Parkování v přilehlých garážích u divadla je taky fuj. Na romantickou večeři to tedy není. Personál skvělý ochotný, pomohl vybrat tři různé steaky, provedení perfektní, byť medium rare dělají spíš jen medium. Tataráček velmi dobrý, ale na nejvyšší třídu to ještě není. Moc mi nesedly hodně silné topinky.
Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr Restaurace Ambiente - Čestr
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tříchodové menu opět boží, tentokrát poprvé sashimi z předkrmů, ale i ostatní chody naprosto božské. A jako dezert krupicová kaše, stejně skvělá jako plzeňské, panáky a další.. ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO