Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 575x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ambiente - Čestr

Pečlivě vybrané hovězí maso v mnoha labužnických úpravách, Plzeň z tanku a příjemné stylové nekuřácké prostředí - to je steakhouse Čestr. Přijďte ochutnat!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Malá narozeninová oslava se konala v této mimořádné restauraci, jejíž dny jsou již bohužel sečteny. Ochutnal jsem všechny chody a zejména dezert (buchtičky v rumové pěně) byly úžasné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
5 hvězd na všechno, ale už je to passé. Byli jsme se poslední týden provozu rozloučit s Čestříčkem, pořádně se nažrat, a udělat fotky na památku, bylo to takové naše requiem. Tahle recenze už nikomu nepomůže, tak aspoň těch 30 kreditů pomůže mně! R.I.P.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zde je škoda plýtvat jakýmikoli slovy - jednoduše dokonalost.. Servis - rychlý, vstřícný, ochotný. Jídlo - naprostá fantazie. Jediné mínus byla možná trochu víc hlasitá hudba u našeho místa, takže jsme se chvílemi neslyšeli. A vlastně další mínus by se tu našlo, a to že zavřeli.. :(
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO