Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 553x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ambiente - Čestr

Pečlivě vybrané hovězí maso v mnoha labužnických úpravách, Plzeň z tanku a příjemné stylové nekuřácké prostředí - to je steakhouse Čestr. Přijďte ochutnat!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Reštaurácia na vysokej úrovni. Jedlo bolo vynikajúce a aj pivo, ktoré sme si dali, bolo jedno z tých lepších. Personál ochotne poradil, čo by sme si mali zvoliť, kedže to bola naša prvá návšteva. Dali sme si trojchodové menu, ktoré bolo naozaj veľmi dobré ale aj nás toho bolo príliš veľa. Nabudúce by sme asi zvolili klasicky predkrm a max. jeden chod. Určite sa radi vrátime!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zvolili jsme tříchodovou degustaci, kterou vřele doporučuji. I když jsme ke konci už skomírali :-). Jídlo je naprosto perfektní. Jediné, na co bych doporučila dát si pozor je umístění stolu. Nejdříve jsme byli usazeni do místa přímo u kuchyně kudy se vybíhá ven. Nechali jsme se přesadit jinam. Raději specifikujte při rezervaci. Možná to bude jiné po plánované rekonstrukci. Obsluha byla už takto k večeru trochu unavená a zpruzená, ale i přesto záblesk profesionality.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO