Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Amaryla

Přehled hodnocení
79% celkově
85% personál
77% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 10x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
První a velmi pozitivní zkušenost. Jídlo bylo výborné a hezky naservírované. Obsluha ochotně odpověděla na dotazy a vyhověla mému přání. Prostředí není uchvacující, ale rozhodně neurazí. Bohužel už nebyl mrkový krém a tak rádá vrátím, abych ho vyzkoušela :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je málá i výběr jídel je velice malý ale vaří dobře a chutně. Rezervace přes restu nějak špatně funguje. Měla jsem potvrzenou rezervaci ale v restauraci o mojí rezervaci nevěděli. Což není v pořádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna restaurace v centru Prahy, jidlo vyborne. Pouze me zarazilo, ze jsem zadavala rezervaci na sobotu, restaurace ji potvrdila a pak me prekvapila prazdna restaurace, protoze udajne o vikendu maji zavreno. Ale jidlo nam pripravili a obslouzili nas, vse super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré jídlo :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
More than decent range of veggie and gluten free options. Nice prices even out of lunchtime. Place is not so eye-catching, but service is really professional.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Velmi prijemna hudba, na stolech kvitka jidlo nazdobene a prostor vhodny klidne pro vetsi oslavu :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Klidne misto (az prilis), skvele jidlo a pratelske ceny.
Restaurace Amaryla Restaurace Amaryla
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, která je zaměřena na zdravou kuchyni. Jídlo bylo velmi chutné, přítelkyně zvolila kuřecí plátek s houbovou omáčkou a polentovou kaší a já si dal kuřecí plátek s bramborem a lusky. Velmi příjemná lokace restaurace v centru Prahy.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Předesílám, že si umím dobře uvařit, a že jsem tzv. "prožraná". Ráda jsem chodila na polední menu do hotelu Evropa, kterému se asi už nikdy nic nevyrovná, ale to je historie. Restuarace má velmi dobrou dosažitelnost a hezký vstup, personál je úplně bezchybný (je tam vidět hotelová úslužnost), stoly trochu moc zbytečně namačkané (proto jen 4 hvězdy). Hlavní je ale jídlo - já jsem měla štěstí, že jsem si vybrala excelentní rajskou polévku a králíka, ale kolegyně zaváhaly, resp. králíka nejedí a daly si jedna kuskus (bez chutí a zápachu) a druhá - to byla lepší volba - slávky. Obě měly jako předkrm salát s kozím sýrem - malinka mistička a kozí sýr nic moc - jedna z nich totiž žije ve Švýcarsku, takže mohla srovnávat. Moučník byl dobrý - dobrý je i systém odečítání nějaké částky na jeden objednaný nápoj (je jedno zda kávu nebo pití). Dobré bylo i víno z Habánských sklepů. Doporučuji, ale s podmínkou se příště předem podívat, jaký bude výběr. My jsme neměly žádnou jinou možnost, jen ten určitý den, ale i tak nelituji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně na obědy, jídla jsou zdravá a téměř vždy si vyberu, někdy jsou jídla chuťově horší a standardně podávají salát jako přílohu osolený, což nemusí každému chutnat.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO