Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 25x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Amaryla

Restaurace Amaryla se nachází na adrese Štepánská 18, pouhých 200 metrů od Václavského náměstí v přízemí hotelu Amarilis a je nedílnou součástí koncepce hotelu ve stylu Feng Shui. Nabízí vybranou mezinárodní bezlepkovou kuchyni, zaměřenou na zdravý životní styl, vždy připravenou pouze z čerstvých surovin. Své místo v nabídce má však i moderní česká kuchyně. K dispozici je salonek k obchodnímu jednání a dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Reštaurácia je umiestnená v rámci hotelu. Príjemné prostredie s dobrou hudbou. Veľmi milý a ochotný personál, ktorý nás informoval o stave jedla :) Širší výber z rozlievaného vína.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pochutnali jsme si jak na polévkách, tak na hlavních jídlech, která jsme si vybrali z a la carte: losos a filet mignon. Obsluhující pán byl trochu nervózní, protože byl sám na celý plac, ale přitom byl velmi milý a ochotný, takže ho můžeme také jen pochválit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná hotelová, byť trochu zastrčená restaurace, právě procházející změnou ze stylu feng-shui na art deco. Jídlo bylo kvalitní a rychle servírované. Fajn místo pokud si chcete s někým popovídat, dobrá akustika s tlumenou jazzovou hudbou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO