Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Aluminium centrum, s.r.o.

Restaurace se nachází přímo v areálu Holiday centra naproti penzionu a nabízí kromě samotné restaurace i možnost posezení na slunné terase s výhledem na hřiště plážového volejbalu a nohejbalové hřiště. Součástí terasy je pískoviště pro děti. Pro uzavřenou společnost lze rezervovat i salónek s krbem. Ubytování je možné v šesti dvoulůžkových pokojích, které lze vybavit přistýlkou, nebo vytvořit třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení na internet. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup nejen do penzionu, ale k dispozici je i takto speciálně vybavený pokoj. Pro náročnější klienty mají apartmán rozdělený velikou koupelnou na ložnici s výhledem do dvora na sportoviště a terasu restaurace, a na vlastní kuchyni s barem propojeným do obývacího pokoje s překrásným výhledem na yacht klub. Restaurace s hotelem jsou součástí sportovního komplexu, ve kterém hosté najdou mnoho druhů sportovních aktivit, zábavy a relaxace. V případě nepříznivého počasí je ideální squashový kurt s barem.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO