Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Alterna Ristorante

Italská restaurace Alterna, která si Vás získá příjemnou atmosférou a nabídne jednoduché a vytříbené menu. Milovnici italské kuchyně si odnesou gastronomický zážitek, jelikož čerpá z nejčerstvějších i ručně vyrobených surovin.
Chloubou v jejich restauraci je nejen pestré menu, ale také výběr chutných a pravých italských pizz, které k Vám na stůl podávají rovnou z vestavěné pece. Snaha jejich týmu v kuchyni, je Vám na stůl podávat rozmanitost chutí bez různých náhražek. Proto je jejich filozofie Vám, jejich zákazníkům nabídnout kousek jednoduché domácí italské gastronomie. Milovníci vína si také přijdou na své. Nabídnou Vám výběr z těch nejkvalitnějších vín nejen z italských vinic. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba