Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 46x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Alriso

Restaurace Alriso má v názvu přívlastek risotteria italiana, zaměřuje se totiž na rýži a v různých podobách ji používá do většiny pokrmů od předkrmu po dezert. Zdejší menu je tak kompletně bezlepkové, současně ale pestré a velmi chutné. Uspokojí nejen bezlepkáře, ale i milovníky italské kuchyně, masa a darů moře. To vše v atmosféře italské trattorie, jež vám dovolí zapomenout na každodenní shon. Přijďte a přesvědčte se!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I really love this restaurant and I am always happy to come back. Excellent gluten free meal and this time I had the opportunity to taste their own white wine which was really tasty. Again great experience.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostredi restaurace ma nepopsatelne kouzlo. Byly jsme naprosto fascinováni ze je vse bezlepkove a chléb ktery jsme dostali je tak skvely, ze jsme si hned odnesli jeden cely domu. Personál byl velmi milý a především pan ktery nas obsluhoval. Vřele doporučujeme .
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO