Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 81x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Aloha Cocktail Bar & Music Club

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
85% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 48x
3 3x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V Aloha Coctail Bar jsem byla poprvé a bylo to velice příjemné posezení. Obsluha byla velice příjemná a ochotná. S kamarádkou jsme šli pouze na drink, proto jídlo nemohu ohodnotit, ale maličko mě zklamalo že je kuchyň spojená s horním barem, proto jsem po odchodu byla celá cítit jídlem. Ale v případě, že jsem poté jela rovnou domů, to nevadí. Příště zavítám rovnou do dolního Music Clubu, který vypadal velice hezky. Ale tento podnik je jinak velice příjemný a obsluha je skvělá. Doporučuji :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jelikož jsme měli jen drinky, jídlo nemůžu hodnotit, ale vonělo lákavě :-) Drinky celkem v pohodě, do 21 h happy hours na pár vybraných. Poměrně slušný výběr vína. Potěšily havajské věnce, které jsme dostali při příchodu do klubu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné a útulné prostředí s hezkým výhledem na Španělskou synagogu, výborná snídaně a milá obsluha.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný bar / restaurace v centru Prahy. Milá obsluha, hezky sladěný interiér, přijatelné ceny. Jídlo moc dobré, bez problému. Doporučuji zajít na denní menu, nebo večer na skleničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha moc milá, vyhověla nám ve všech situacích. Jídlo a pití výborné a zábava skvělá. DJ hrál suprově :) Určitě se vrátíme. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V tomto podniku jsem ochutala pouze pastrami sendvič a club sendvič s kuřecím masem a chutnaly mi oba, obsluha nám úplně nemohla ve všem vyjít vstříc, ale byla ochotná a milá;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V tomhle baru jsem byla podruhe, ale libil se mi zde vyber koktejlu, take fakt, ze je to mensi klub, kde se da popit a take zatancovat. Tentokrat tam byla Hawaii party, takze jsme dostali vence a take pak drink pro nevestu. Tudiz super. Dekujeme za fajn zazitek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní klub, kam rádi chodíme na jídlo i na tanečky. Obsluha byla moc milá, stůl byl pro nás nachystaný u parketu, jídlo bylo moc dobré a mají i výborné drinky.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
We had a booking for 16 of us quite far in advance, but it appeared that the restaurant were not ready for us at all - food took a very long time, and getting the first round of drinks was also a long process. Drinks weren't that strong - we had booked cocktails as the start of our night out so we're hoping for something more - and the food was ok. Really nice setting though - not what I thought, but very nice inside. Overall, it was ok, but not sure that I would return.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO