Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 81x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Aloha Cocktail Bar & Music Club

Rezervace pouze na večeři a la carte s 10% slevou.

Aloha je originální koktejl bar, kavárna, restaurace a music club nedaleko Staroměstského náměstí. Těšte se na pestrou nabídku exotických koktejlů, moderní kuchyni a přátelskou atmosféru. Tu pravou pohodu dokresluje působivý design ve stylu havajských Tiki barů třicátých až šedesátých let 19. století. V Aloze samozřejmě nechybí ani taneční parket.

Pokud chcete Alohu navštívit od čtvrtka do soboty, je nutné u rezervace uvést, zda jdete na večeři nebo jen posedět s přáteli u dobrého pití. Horní patro je určeno všem, kteří chtějí navštívit restauraci a pochutnat si na místních specialitách, spodní patro pak patří těm, kteří se přišli napít. Rezervace do restaurace v horním patře jsou v těchto dnech možné do 20. hodin. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V Aloha Coctail Bar jsem byla poprvé a bylo to velice příjemné posezení. Obsluha byla velice příjemná a ochotná. S kamarádkou jsme šli pouze na drink, proto jídlo nemohu ohodnotit, ale maličko mě zklamalo že je kuchyň spojená s horním barem, proto jsem po odchodu byla celá cítit jídlem. Ale v případě, že jsem poté jela rovnou domů, to nevadí. Příště zavítám rovnou do dolního Music Clubu, který vypadal velice hezky. Ale tento podnik je jinak velice příjemný a obsluha je skvělá. Doporučuji :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jelikož jsme měli jen drinky, jídlo nemůžu hodnotit, ale vonělo lákavě :-) Drinky celkem v pohodě, do 21 h happy hours na pár vybraných. Poměrně slušný výběr vína. Potěšily havajské věnce, které jsme dostali při příchodu do klubu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné a útulné prostředí s hezkým výhledem na Španělskou synagogu, výborná snídaně a milá obsluha.
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO