Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 195x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Almare ristorante italiano

Přehled hodnocení
87% celkově
85% personál
86% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 96x
4 78x
3 20x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opětovaná návštěva rybí restaurace která si udržuje svůj stálý standard proto se sem čas od času vracíme abychom se přesvědčili, že tomu tak je. Doporučuji všem co mají radi ryby a víno za přijatelnou cenu
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Almare nabídne vždy vše čerstvé - výběr ryb, mořských plodů a to vše v perfektní úpravě a skvěle ochucené. Prostory restaurace jsou velmi pěkné a příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V nabídce denních ryb skvělý kanic - výborně upečené filátko na kapustičkách s jemnou slaninkou. Jemnou kaňkou je, že personál nenabídl ovšem ani citrón ani čerstvě mletý pepř a jinak výborný dezert - jablečný dortík - nebyl úplně dopečen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato italská restaurace není příliš známá, ale to mě od návštěvy neodradilo. Jejich risotto s červenou řepou a kozím sýrem bylo dokonalé. Příště si tu zkusím objednat něco jiného.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Polohluchý číšník, kterému se muselo všechno opakovat třikrát. Grilované krevety byl mix studených mořských plodů na salátu. Těstoviny byly dobré. Dezert jsme dostali jiný, než jsme si objednali. Na placení jsme čekali půl hodiny. Nebrali karty a odmítli vystavit potvrzení na business oběd.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Almare dokáže nabídnout to pravé pro milovníky čerstvých ryb a mořských potvor. Vždy je vše čerstvé a velmi chutné. Personál poradí, je milý a ochotný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace se již stala pro mne tradiční volbou na setkání s klienty na neformální oběd. je zde příjemné klidné prostře (kromě obědů - to je zde rušněji) a též výborné středomořské jídlo na dobrou cenu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Almare opět nezklamalo, opět jsem si dal své oblíbené špagety se srdcovkami a chilli a tentokrát bych se dokonce odvážil tvrdit, že byly dosud nejlepší. Prostředí navozuje správně atmosféru rybí/mořské restaurace. Překvapilo nás pouze, že číšník zbytečně dlouho řešil požadavek na papírek na žvýkačky, kdy vysvětloval, proč není k dispozici. Ale to je spíše detail na okraj.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO