Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 191x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Almare ristorante italiano

Italská restaurace s širokou nabídkou ryb a plodů moře. 

V Almare ristorante italiano můžete zažít gastro punk! Není třeba se bát, tým nemá číra ani uši propíchnuté spínacím špendlíkem. Interiér není plný grafitů, naopak zdejší chloubou je stylový, leč moderní interiér s vlastním humráriem. Tým Almare je plný profíku, kteří rozumí gastronomii, ale současně si rádi dělají věci po svém. Gastro punk v pojetí Almare je čistá, jednoduchá gastronomie založená na čerstvých surovinách, crazy podobě servírování. Za zmínku jistě stojí i možnost si svého humra vylovit. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V nabídce denních ryb skvělý kanic - výborně upečené filátko na kapustičkách s jemnou slaninkou. Jemnou kaňkou je, že personál nenabídl ovšem ani citrón ani čerstvě mletý pepř a jinak výborný dezert - jablečný dortík - nebyl úplně dopečen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato italská restaurace není příliš známá, ale to mě od návštěvy neodradilo. Jejich risotto s červenou řepou a kozím sýrem bylo dokonalé. Příště si tu zkusím objednat něco jiného.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Polohluchý číšník, kterému se muselo všechno opakovat třikrát. Grilované krevety byl mix studených mořských plodů na salátu. Těstoviny byly dobré. Dezert jsme dostali jiný, než jsme si objednali. Na placení jsme čekali půl hodiny. Nebrali karty a odmítli vystavit potvrzení na business oběd.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO