Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 183x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Almare ristorante italiano

Italská restaurace s širokou nabídkou ryb a plodů moře. 

V Almare ristorante italiano můžete zažít gastro punk! Není třeba se bát, tým nemá číra ani uši propíchnuté spínacím špendlíkem. Interiér není plný grafitů, naopak zdejší chloubou je stylový, leč moderní interiér s vlastním humráriem. Tým Almare je plný profíku, kteří rozumí gastronomii, ale současně si rádi dělají věci po svém. Gastro punk v pojetí Almare je čistá, jednoduchá gastronomie založená na čerstvých surovinách, crazy podobě servírování. Za zmínku jistě stojí i možnost si svého humra vylovit. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi chutné, obsluha rychlá a v pohodě. Nedostatky vidím ve vynucování nepřiměřeného spropitného. Celkový účet činil cca 570 Kč., k platbě jsem použil 700 Kč s tím, že jsem očekával, že po vrácení přeplatku poskytnu spropitné v úrovni obvyklé, t.j. 10 % účtované ceny. Obsluha však ani po 15 min. nevrátila zpět přeplatek a neposkytla ani účtenku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Very good place with excellent food and service.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO