Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 196x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Almare ristorante italiano

Italská restaurace s širokou nabídkou ryb a plodů moře. 

V Almare ristorante italiano můžete zažít gastro punk! Není třeba se bát, tým nemá číra ani uši propíchnuté spínacím špendlíkem. Interiér není plný grafitů, naopak zdejší chloubou je stylový, leč moderní interiér s vlastním humráriem. Tým Almare je plný profíku, kteří rozumí gastronomii, ale současně si rádi dělají věci po svém. Gastro punk v pojetí Almare je čistá, jednoduchá gastronomie založená na čerstvých surovinách, crazy podobě servírování. Za zmínku jistě stojí i možnost si svého humra vylovit. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Mají zavřeno. Probíhá rekonstrukce. Moje cesta s mojí polovičkou byla fiasko. Udělejte s tím něco, ať se to nestane dalším lidem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opětovaná návštěva rybí restaurace která si udržuje svůj stálý standard proto se sem čas od času vracíme abychom se přesvědčili, že tomu tak je. Doporučuji všem co mají radi ryby a víno za přijatelnou cenu
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Almare nabídne vždy vše čerstvé - výběr ryb, mořských plodů a to vše v perfektní úpravě a skvěle ochucené. Prostory restaurace jsou velmi pěkné a příjemné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO