Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Alma

Restaurace ALMA s 20 letou tradicí je ideálním místem pro Vaše setkání s přáteli, uspořádání rodinné oslavy nebo jen pro romantickou schůzku v příjemné atmosféře spojenou s kulinářským zážitkem.
Členité prostory působí velmi útulně a elegantně a nabízí několik příjemných koutků, kde můžete nerušeně posedět a relaxovat. Restaurace je vyhlášena zejména grilovanými steaky, plněnými panenkami, těstovinami ale najdete zde i pestrou škálu salátů a rybích specialit.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba