Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 211x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Alforno Focacceria Italiana

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
87% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 98x
4 85x
3 23x
2 0x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždy výborné jídlo z domácích surovin. Člověk si tu připadá jak na dovolené v Itálii, kostkované ubrusy to ještě umocňují. Personál vždy milý a pozorný. Rádi se sem vracíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kousek Itálie centru Prahy. Alforno je jeden z mých nejoblíbenějších italských podniků v ČR, ceny jsou zde o něco vyšší nicméně odpovídají velmi vysoké kvalitě. Personál je zde vždy velice milý a ochotný.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jidlo vyborne, mela jsem tataracek z cervene repy, kozim syrem a pistaciemi a vynikajici chianti, pritel pizzu, ktera byla tenka a chutna. Nicmene dost predrazene piti, voda z kohoutku za 58. 0,4 l pivo za 60 a dve deci vina za 220. To uz je fakt moc. Obsluha byla prijemna, jen si pres Restu spatne vsimli, ze meli rezervaci pro 4 osoby a ne jen pro 2.
Restaurace Alforno Focacceria Italiana
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celý večer byl super, po celou dobu velmi milý pan provozní, fajn jídlo a skvělé víno, bohužel závěr nás neskutečně zklamal. Přišel pan číšník, že bere poslední objednávky - objednali jsme si tedy dezert, který nám přišel na stůl rovnou spolu s účtem, zaplatili jsme a během cca 3-5 minut se již začal ozývat pán provozní ze spodní části restaurace s výkřiky "končíme", "tak, běžte se převléct" a nejlepší "tak snad jim to dojde, že " - ano, došlo nám to, že chcete zavřít. Ale když nám nedáte ani cca 15 minut na dezert, tak nám máte příště říci rovnou, že zavíráte a ne nabízet nám něco dalšího. Takovým způsobem zkazit celý, jinak super večer, je musím uznat dost velké umění. Za cca 7 minut jsme nuceně dezert na snědli, oblékli se a zmizli, protože nám ani nic jiného nezbylo (sedět tam po tmě, když jste tam zhasli skoro všechny světla??) a ano, ten čas jsem opravdu měřil..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Když je restaurace plná, nevěnuje se vám obsluha na 100% ale nestěžuji si, jelikož vám při čekání alespoň slehne a můžete si objednat další chod :)) Polévky jsou velké, jídlo akorát, dezerty vynikající!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Alforno je jedna z výborných italských restaurací specializovaných na pizzu v Praze, sestřička Aldente, mojí oblíbené těstovinové restaurace. Obsluha je naprosto excelentní, pizzy výborné, těstoviny trochu pokulhávají. Jinak je to ale naprosto top místo :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím ráda, jelikož obsluha je vždy příjemná a jídlo více než výborné. Výborná je zde nejen pizza, ale i masa nebo libovolné těstoviny. Mohu doporučit i zdejší víno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO