Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 208x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Alforno Focacceria Italiana

Restaurace Alforno Focacceria Italiana na Petrském náměstí 4 přináší do této zajímavé lokality klasické italské speciality. Pizzu vám připraví italský pizzaiolo, ostatní jídla připravuje tým vynikajících kuchařů. Takže tip, kam jít na lasagne, cannelloni, pravou pizzu nebo kohoutka, je jasný. Personál restaurace udělá vše, abyste se cítili jako doma.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celý večer byl super, po celou dobu velmi milý pan provozní, fajn jídlo a skvělé víno, bohužel závěr nás neskutečně zklamal. Přišel pan číšník, že bere poslední objednávky - objednali jsme si tedy dezert, který nám přišel na stůl rovnou spolu s účtem, zaplatili jsme a během cca 3-5 minut se již začal ozývat pán provozní ze spodní části restaurace s výkřiky "končíme", "tak, běžte se převléct" a nejlepší "tak snad jim to dojde, že " - ano, došlo nám to, že chcete zavřít. Ale když nám nedáte ani cca 15 minut na dezert, tak nám máte příště říci rovnou, že zavíráte a ne nabízet nám něco dalšího. Takovým způsobem zkazit celý, jinak super večer, je musím uznat dost velké umění. Za cca 7 minut jsme nuceně dezert na snědli, oblékli se a zmizli, protože nám ani nic jiného nezbylo (sedět tam po tmě, když jste tam zhasli skoro všechny světla??) a ano, ten čas jsem opravdu měřil..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO