Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Alexandria

Zábavní centrum v Ostravě - Zábřehu je zde, aby přivítalo rodiny s dětmi, které se chtějí dobře najíst, ale také zabavit, například při bowlingu.
Pro mládež od 18 let je připraven taneční parket s pravidelnými diskotékami (pátky a soboty) a koncerty s živou hudbou. Také si můžete zahulákat při Karaoke (každou středu).
Milovníci hry s tágem si mohou zahrát biliár či kulečník. Do pivnice a herny kroky zavedou vášnivé hráče na automatech a milovníky zlatého moku. Plánujete oslavu ve firmě či v rodině? Chystáte svatbu? I pro tyto chvíle jsou zde, aby Vám splnili všechna Vaše přání - od přípravy slavnostní tabule, po zajištění hudby či sestavením slavnostního menu.

Zábavní centrum Vám nabízí tyto provozovny:

- restauraci s biliárem, kulečníkem a šipkami

- pizzerii s kamennou pecí
- bowling se dvěma dráhami
- 2 taneční parkety (diskotéky, karaoke, koncerty)
- pivnici s velkoplošnou projekcí a hernu

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná nová restaurace a milá servírka. Byli jsme nadšeni z nového interiéru po rekonstrukci stejně jako i z pizzy připravené v peci, která tvoří dominantu restaurace. Pizza byla opravdu vynikající a rádi se zase vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na firemní akci objednáno 15 různých jídel. Přineseno v podstatě vše najednou a všichni zúčastnění byli maximimálně spokojeni, jak s velikostí porcí, tak s příjemným servisem a hlavně s kvalitou jídel. Vstřícný personál zajistil vše, co jsme si navymýšleli :-).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vývorné jídlo, voda zdarma
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO