Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 38x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aldente Trattoria Vineria

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
85% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 18x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva restaurace byla velkým zklamáním; byla jsem v restauraci již drive a nutno říci, ze došlo k fatálnímu zhoršení. Obsluha byla nepříjemná a neskutečně pomalá (a museli jsme číšníka privolavat, neboť sám by nám ani nedonesl jídelní lístek, natožpak ze by se někdo zeptal na objednávku). Jídlo bylo obzvláště vzhledem k cenám zcela podprumerne a porce salátu malinka. Rozhodne už znovu nenavstivime, v okolí je dost jiných dobrých restauraci.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Hranolky spálené, hovězáí na streak šlachovité, personál pomalý, tiramisu a žádost o dvě vidličky - přinesli jednu, vevnitř v přízemí nebyla ještě přes horko puštěná klimatizace u této úrovně bych předpokládal obratnost a rychlost personálu, z lahve jsme si museli dolévat sami atd. Po dvou letech od předchozí návštěvy zklamání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výborný zážitek. Profesionální a zároveň milá obsluha, kvalitní vinný servis a nadprůměrná kuchyně, to vše v útulně intimním prostředí. Rozhodně doporučeníhodný podnik...
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
We have really enjoyed our dinner at Aldente Trattoria Vineria. The restaurant has an authentic italian feel to it, the staff are friendly and welcoming. We have all choose a pasta dish (all different ones) and everyone was more than happy with their dishes - delicious. Will be returning again soon.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Ok
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Aldente je jedna z mých nejoblíbenějších italských restaurací. Mají výborný domácí chleba, excelentní těstoviny a prostředí je také bezchybné. Jen by mohli pořídit nějaká levnější vína na rozlejvání.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde na obede a muzu doporucit. Bohuzel se stal maly zasek s nasim jidlem a ackoliv byla obsluha moc mila, hodne dlouho jsme cekali. Nakonec to vsak stalo za to a polevka i testoviny byly vyborne.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO