Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

26 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.

Hodnocení Restaurace Aldente Trattoria Vineria

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Když jsem restauraci navštívila poprvé byla jsem naprosto unešená. Z tohoto důvodu jsem navrhla svým přátelům, že zde můžeme strávit předvánoční večeři. Bohužel jsme byli velmi zklamaní. Velmi arogantní personál až na slečnu, která nás obsluhovala. Když došlo na placení u jednoho z nás byl problém s platební kartou. Ujal se nás ,,manažer,, nevím. Nevhodné připomínky typu - tak tam jako nemáte asi peníze, blbá banka atd... dle mého by se obsluha měla snažit problém vyřešit v klidu a ne rýpat do hostů. Nevím zda se vyměnilo vedení podniku, ale byli jsme zde naposledy.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno