Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 38x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aldente Trattoria Vineria

Restaurace Aldente je vším, čím má pravá italská trattorie být - nabízí útulný interiér, domáckou atmosféru, příjemnou obsluhu a hlavně autentickou italskou kuchyni. Její základ tvoří široká škála domácích těstovin, ale také čerstvé ryby či různé úpravy hovězího a vepřového, které si nechávají vozit z Toskánska. Bohatý je i výběr vín ze všech regionů Itálie a také grappy a jiných digestivů. Přijďte a přesvědčte se!

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva restaurace byla velkým zklamáním; byla jsem v restauraci již drive a nutno říci, ze došlo k fatálnímu zhoršení. Obsluha byla nepříjemná a neskutečně pomalá (a museli jsme číšníka privolavat, neboť sám by nám ani nedonesl jídelní lístek, natožpak ze by se někdo zeptal na objednávku). Jídlo bylo obzvláště vzhledem k cenám zcela podprumerne a porce salátu malinka. Rozhodne už znovu nenavstivime, v okolí je dost jiných dobrých restauraci.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Hranolky spálené, hovězáí na streak šlachovité, personál pomalý, tiramisu a žádost o dvě vidličky - přinesli jednu, vevnitř v přízemí nebyla ještě přes horko puštěná klimatizace u této úrovně bych předpokládal obratnost a rychlost personálu, z lahve jsme si museli dolévat sami atd. Po dvou letech od předchozí návštěvy zklamání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO