Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aldente Trattoria Vineria

Restaurace Aldente je vším, čím má pravá italská trattorie být - nabízí útulný interiér, domáckou atmosféru, příjemnou obsluhu a hlavně autentickou italskou kuchyni. Její základ tvoří široká škála domácích těstovin, ale také čerstvé ryby či různé úpravy hovězího a vepřového, které si nechávají vozit z Toskánska. Bohatý je i výběr vín ze všech regionů Itálie a také grappy a jiných digestivů. Přijďte a přesvědčte se!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Stylový podnik s vynikající italskou kuchyní a velmi širokou nabídkou vín. Obsluha pozorná, ochotná, dobře proškolená, prostředí inspirující chuťové pohárky a rozněcující vášeň.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva restaurace byla velkým zklamáním; byla jsem v restauraci již drive a nutno říci, ze došlo k fatálnímu zhoršení. Obsluha byla nepříjemná a neskutečně pomalá (a museli jsme číšníka privolavat, neboť sám by nám ani nedonesl jídelní lístek, natožpak ze by se někdo zeptal na objednávku). Jídlo bylo obzvláště vzhledem k cenám zcela podprumerne a porce salátu malinka. Rozhodne už znovu nenavstivime, v okolí je dost jiných dobrých restauraci.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Hranolky spálené, hovězáí na streak šlachovité, personál pomalý, tiramisu a žádost o dvě vidličky - přinesli jednu, vevnitř v přízemí nebyla ještě přes horko puštěná klimatizace u této úrovně bych předpokládal obratnost a rychlost personálu, z lahve jsme si museli dolévat sami atd. Po dvou letech od předchozí návštěvy zklamání.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO