Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Alchymista

Jedna z nejoblíbenějších restaurací v centru Českých Budějovic vás ráda uvítá v zajímavém interiéru z rudolfínské doby, kdy v podobném sklepení hledali kámen mudrců alchymisté. Strop je vyzdoben českým erbem a erby Rožmberků, kteří také hojně podporovali alchymii v Čechách. Uprostřed restaurace je funkční alchymistická pec, kde jsou připravovány některé pokrmy kuchyně. V restauraci na vás čeká příjemná obsluha. Restaurace získala několik tuzemských i zahraničních cen v oblasti gastronomie.

Pro letní dny má pro vás Alchymista připravenu zastřešenou zahradní restauraci o kapacitě 40 míst. Jak zahrádka, tak restaurace jsou vyhledávány pro bankety i stylové dobové hostiny včetně svateb.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

První návštěva této restaurace a naprostá spokojenost. Prostředí je stylové a příjemné, obsluha milá a vstřícná a to nejdůležitější - jídlo - vynikající. Navíc porce jsou fakt obrovské a za více než akceptovatelnou cenu. Rád se vrátím.

Sdoom
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Stylová restaurace včetně obsluhy. Zájem o hosta přívětiví . Dodání objednaného jídla trochu vázla / restaurace byla zaplněna méně jak zpolovic/. Jídlo bylo chutné.

Černý
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Špačková Kristýna
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno