Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 16x 100 0

Restaurace Albert Málek

Nechte se pozvat do pivovarských sklepení z roku 1712, abyste vyzkoušeli mistrovství zdejších kuchařů ve čtyřhvězdičkové restauraci.Díky nejnovějším technologiím a pečlivě vybíraným surovinám lokálního původu Vám tu mohou nabídnout gastronomický zážitek zejména u vícechodových degustačních menu. Zdejší kuchaři mají bohaté zkušenosti z vyhlášených světových restaurací, působili mj. Albert Málek Restaurant v londýnské Bertorelli Restaurant, Safran Restaurant v novozélandském Aucklandu, v Port Baru v Barceloně, ve švýcarské Schlosserei Genussfabrik a Best Western Hotel Metropol, či v pražských restauracích Hotel Arie Restaurace CODA a Raddison Blu Alcron Hotel (nositel michelinské hvězdy).

Restaurace je pojmenována po Albertu Málkovi, prapradědečkovi současného spolumajitele. Protože byl vynikajícím sládkem, jeho žena, hraběnka Anna Kamel von Hardegger, mu ze svého věna zakoupila roku 1908 Rožnovský pivovar od barona Rothschilda.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zastavili jsme se cestou na Slovensko. Nejdriv jsme mysleli, ze budeme jist v pivovaru, ale odkazali nas do sklenich prostor. Takze restaurace kus mimo viditelnost. Pri vchodu nas usedili, prostory pekne-mam rad rekonstrukce se zachovanim historie prostor. Jidlo formou menu. Super kvalita i cena. Neni co vycist. Obsluha profi. Prijemny zazitek pro celou rodinu. Skala v zachode vyborny napad;) Deti ted chteji zastavit pokazde kdyz jezdime kolem v rozumnem case;)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO