Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Al Tagliere

Nabízí tradiční italské jídlo, jako jsou různé typy domácích těstovin, pravou  italskou pizzu, pro milovníky ryb a mořských plodů zdejší italský kuchař  Dino Basso zařadil některé typické italské pokrmy. Mimo tyto speciality nabízí i saláty, polévky, předkrmy a dezerty. Každý týden připravují speciality pro zpestření a povzbuzení vašich chuťových buněk.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Včera jsme s přítelem navštívili tuto restauraci a s návštěvou jsme byli moc spokojeni. Prostředí je příjemné, sice trošku obyčejné, ale útulné. Obsluha byla moc milá a vstřícná a s klidem můžu říct, že lepší pizzu jsem v životě nejedla. Moc doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Once again, I went to Al Tagliere to have pizza with my boyfriend. Once again, not only was it delicious, but they always try to accommodate your specific desires by letting you play with the ingredients (without charging you a fortune, as in other places). I recommend adding porcini mushrooms to your pizza, they are unbelievable :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO