Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Air Bar

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Výborné točené pivko při pohledu na letadýlka. Super posezení venku a grilovaný hermelín neměl chybu. Příště sem musíme přijít zapařit s více kámošema. Díky Milan
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Přátelské prostředí za každého počasí díky možnosti posezení uvnitř i venku. Pěkné podívání na malá letadélka při výborném pivečku a grilovaných dobrůtkách. Bezproblémové parkování.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zastavili jsme se s rodinou na skvělé pivko - Velvet, k tomu grilovanou krkovičku s okurkou a hořčicí. Mají zde jen velmi malý výběr co se jídla týče, ale i z těch třech si vždy něco na zub vybereme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chodíme sem vždy na dobré pivko. Na jídlo vždy stejná nabídka, ale vždy si na něčem pochutnáme. Tentokrát grilovaná krkovička s chlebem a okurkou. jako bonus grilovaná cuketa.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Opékané buřty venku na ohni je pro nás vzácnost. Když k tomu hraje živá hudba ve stylu country, to je fakt zážitek. Milé prostředí, kde rádi sledujeme letadla. Rádi se vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
DNES JSME BYLI NA CAUNTRY KAPELE. DALI JSME SI VLASTNORUČNĚ OPEČENÝ BUŘTÍK A MOC JSME SI POCHUTNALI. K PITÍ SKVĚLÉ ČERNÉ CITRONOVÉ PIVKO A NAPĚNĚNÝ VELVET. RÁDI SE VRÁTÍME.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dnes jsme byli s rodinou a přáteli v tomto baru si poslechnout Country kapelu. Ta byla sice nic moc, ale zato jsme si při posezení venku pochutnali na naložené krkovičce s patisonem.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Prijemne venkovní posezení s možností zabavit deti nebo třeba pejska . Doporučuji pokud hledáte klidne posezení bez obsluhy s výhledem na olomoucke letiště. Pro pejsky k dispozici misky s vodou.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO