Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Air Bar

Jednopodlažní dřevostavba poblíž řídící věže letiště v Olomouci. Hlavní místnost poskytuje posezení pro 20-30 lidí, je zde umístěn bar a krbová kamna pro zpříjemnění zimních večerů. K dispozici je TV a WiFi. V letních měsících je možnost venkovního posezení na zahrádce, grilování a zábavy nejen pro děti.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Výborné točené pivko při pohledu na letadýlka. Super posezení venku a grilovaný hermelín neměl chybu. Příště sem musíme přijít zapařit s více kámošema. Díky Milan
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Přátelské prostředí za každého počasí díky možnosti posezení uvnitř i venku. Pěkné podívání na malá letadélka při výborném pivečku a grilovaných dobrůtkách. Bezproblémové parkování.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zastavili jsme se s rodinou na skvělé pivko - Velvet, k tomu grilovanou krkovičku s okurkou a hořčicí. Mají zde jen velmi malý výběr co se jídla týče, ale i z těch třech si vždy něco na zub vybereme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO