Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 329x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Agave restaurant

Agave znamená ze starořečtiny proslulá, úžasně krásná. Restaurace Agave má díky svému příjemnému prostředí a skvělé mexické kuchyni rozhodně potenciál se proslulou brzy stát. Restaurace Agave se rozprostírá jen pár kroků od Staroměstského náměstí v plně zrekonstruovaném interiéru s klenutým stropem, dřevěným obložením a stylovým osvětlením. Původní prostor byl proměněn v pohodlnou a stylovou restauraci, kde nalezete skutečnou a moderní mexickou kuchyni a výběr netradičních koktejlů. Nadstandardní servis, autentická kuchyně, moderní bar a  elegantní design jsou prvky, které z Agave dělají unikátní mexickou restauraci, kterou jste v Praze ještě nezažili. Menu vytvořil známý americký šéfkuchař Christian Dolias, interiér vytvořil Zdeněk Sirový.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, číšník velmi ochotný a milý. Restauraci ovšem musíme vytknout nadměrný hluk. Jelikož se v restauraci nachází velké množství stolů pro více osob 8-10, které jsou umístěny kousek od stolů pro dvě osoby. Restaurace by se měla zamyslet nad tímto rozmistěním. Stoly pro dva jsou většinou obsazovány páry, které chtějí v restauraci strávit příjemný a klidný večer a nepotřebují o tři metry vedle sebe poslouchat skupinu ožralých uřvaných cizinců, kteří si očividně spletli tuto restauraci s hospodou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vyborne smazene avokado,prijemna obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci byl hrozny hluk, jak z reprodukovane hudby tak hlavne od skupin turistu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO