Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií
Jana Žižky 190, Semily
· Právě otevřeno (10:00 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Adria

Adria je středomořská restaurace a pizzerie, vyberte si z balkánských specialit vařených tradičním způsobem připravovaných z čerstvých surovin. Restaurace je vhodná pro pořádání firemních večírků, oslav, výročí, srazů i svateb nebo jen pro klidné posezení s přáteli u skleničky dobrého  moravského  či  chorvatského vína. Restaurant Adria se pyšní kapacitou 70 míst a v letní sezoně s příjemnou zahrádkou 100 míst. Můžete si vybrat ze stálého jídelního lístku či ze specialit dne, které pro vás neustále obměňují. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Večeře nás přenesla zpět do prázdninových měsíců strávených v Chorvatsku. Výborné jídlo a špičková obsluha.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Na úvod klady: Prostředí restaurace je krásně i přesto, ze se nachází vedle rusnejsi silnice. Personal příjemný, usměvavý a relativně rychlý. Zápory: Pizza průměrná, neurazí ani nenadchne, ovšem hlavní jídlo v podobě vepřové panenky plněné pečenou paprikou a chedarem na spenatovem lůžku, jedním slovem hrůza. Nechapu, jak někdo muže z vepřové panenky udělat ani ne centimetr tlustý plátek pomoci paličky na maso. Panenka tedy zcela vysušena a neměla s dobrým masem nic společného. Pečená paprika pouze ohrata na panvicce a položena na dva velké kusy pod maso, byla spíše syrová. Špenát dobrý, chedar nebyl snad ani chedarem. Na pizzu OK, ale jiné jídlo nedoporučuji.

Ondřej Najman
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Pizza tu bývávala o dost lepší...snad to byla dnes jen výjimka...jinak jsem ti byl velmi spokojený.

Madoxxx
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno