Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

20 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace Adam's Bar & Bistro

Restaurace nabízí vlastní rozvoz a to od 11. do 19. hodin. Více informací na Facebooku restaurace. V Adam's Bar & Bistro si můžete pochutnat na grilovaných specialitách, které Vás přesvědčí o tom, že není gril jako gril. Španělský Rolls-Royce mezi grily JOSPER odborníci považují za nejlepší na světě. Používají nejkvalitnější dřevěné uhlí z Argentiny a Uruguaye, které dodává jejich pokrmům jemné a kouřové aroma. Uvědomuje si důležitost zdravých a kvalitních potravin, proto se rozhodli připravovat veškerá jídla především z domácích produktů od místních dodavatelů. Můžou se pyšnit jedinečnými koktejly, ale rádi Vám umíchají i to, na co už jste zvyklí. Na výčepu pro Vás mají poctivý, český Pilsner Urquell. Na své si u nich přijdou i milovníci kávy, kvalitního vína a italského prosecca.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba