Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 28x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

ADA Restaurant

Přehled hodnocení
88% celkově
83% personál
89% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 13x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
nevšední zážitek
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Famózní krevetové menu - opravdu vynikající polévka, krevety (pro gurmany: jsou dodávané zmražené, 6 hodin nakládané), výborný i dezert, víno a koktejly. Příjemné posezení v malé zahrádce. Sólo kapitolou je personál: sice milý a ochotný, ale uvítání bylo rozpačité a o některé objednávky jsme si museli říkat opakovaně. Kde není profesionalita, zážitek vylepší ochota, takže výsledný dojem byla spokojenost, ač jsme od personálu v 5* hotelu/restaurace čekali trochu více.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Po čase opět snídaně ve známém prostředí. Postrádal jsem tentokrát můj oblíbený rybí salát, Jinak je zde slušný výběr čajů a čerstvého ovoce. Skvělé místo na snídani při ranní cestě z hradu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má určitý styl, který se mi líbí. Cítil jsem se zde velmi dobře. Oceňuji možnost bezplatného parkování v podzemním parkovišti. Jídlo bylo výborné, nemám k němu ani tu nejmenší připomínku. Pět hvězdiček nedávám jen proto, že jsem se tam trochu cítil, jako kdybych se vrátil do socialismu. Ani nevím proč.
ADA Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Využil jsem s partnerkou možnost dát si krevety v menu ve formě polévky i klasiky na grilu. Polévka byla výborná a chuťově vyladěná. Lze říci, že i krevety byly velmi chutné a zvolená úprava vydařená. Je také znát, že kuchyně zde pracuje s kvalitními surovinami. Obsluhující číšník byl příjemný a snažil se, abychom byli po všech stránkách spokojeni.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Ada je taková typická hogo fogo luxusní restaurace, kam se vydáte strávit luxusní večer. Podle toho se k vám i chovají, na můj vkus je chování číšníků až moc studený a naškrobený. V rámci chřest festu jsme měli vynikající polévku, velmi dobrou rybu. Zákusek - chřestovou zmrzlinu jsme nedojedli, to je prostě tak prazvláštní chuť, že to nedalo. Byl to příjemný večer, ale personál nezvládl placení - jejich počítácí útraty se protáhlo téměř na 40 minut..:( (a to bylo prázdno)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace příjemně překvapila, byli jsme tam poprvé se smíšeným očekáváním. Obsluha byla milá a pozorná. Stoleček jsme měli přichystaný v zimní zahradě, prostředí bylo hezké. Jídlo jsme ochutnali v rámci chřestového festivalu, polévka i hlavní jídlo byly excelentní, ryba byla výtečně připravená, omáčka chuťově ladila (kombinace sladko-slané chuti), příloha z quinoy byla zajímavě ochucená zeleným fenyklem. Chřestová zmrzlina je spíše jako zajímavost, někteří z naší skupinky jí ani nedojedli, mně osobně docela chutnala. I poměr ceny a kvality v této restauraci v rámci chřestového meníčka hodnotím vysoko. Celkově velká spokojenost a návštěvu restaurace doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Chřestové menu bylo vynikající, sladěné a lahodné kombinace, zejména chřestová polévka s kachními prsíčky. Hana
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Maximální překvapenost z výborné a velmi ochotné obsluhy, výborné kuchyně a příjemného prostředí, rychlost obsluhy na jedničku. Rádi bychom Vám poděkovali za pohodové okamžiky strávené v příjemném prostředí Vaší restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace hned u Malostranského náměstí. Z chřestfest menu nám nejvíce chutnala chřestová polévka, ostatní jídla byla ucházející. Žádná hitparáda, ale odcházíte spokojeně najezeni.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO