Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 32x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

ADA Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Hodnocení tohoto podniku je velice těžké.Sladkovodní ryby byly naprosto vynikající za velmi slušnou cenu.Mene se nedalo nic vytknout.Výborný sumec s belugou,krémová rybí polevka a file z sivena a salátek.Skvělé.A ted to přijde skleničky vína nosil místní číšník již nalilé nikoliv aby přinesl láhev před hosta.Při objednání vody jsem dostala 1l Vitelu a ne malou láhev.Tyto manýry jsou pro tento podnik nepřijatelné.ˇUplně zkazil dojem ze skvělého jídla,proto to hodnocení.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
S tradičním posezením na Hod Boží Vánoční jsme byli opět velmi spokojeni. Šnečí speciality byly doplněny o výbornou terinu, chutnala velice i šnečí polévka, klasika - šneci po Burgundsku i variace s lanýžem. Výborný tatarák z tuňáka i halibut. Vhodná vánoční nabídka vín. Doporučuji ke klidnému posezení nad něčím fajnovým.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva restaurace byla velm příjemným zážitkem. Dali jsme si pětichodové degustační menu, pokrmy byly velice dobře vybrané, obzvlášť nás nadchl dezert. Velmi pozorná byla i obsluha. Za jedinou slabinu považuji nedostatečný výběr kvalitního českého vína - pokud si chcete dát opravdu dobré víno, tak máte možnost zvolit pouze zahraniční.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V rámci akce "zvěřinové hody" jsme ochutnali 3 chody (křepelka, srnka), chilské červené víno, jídlo velmi dobré, porce odpovídající úrovni hotelu a "akci", obsluha příjemná, bonusem byla po dohodě možnost parkování v garáži hotelu Hoffmeister (v okolí pouze modrá zóna)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
nevšední zážitek
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Famózní krevetové menu - opravdu vynikající polévka, krevety (pro gurmany: jsou dodávané zmražené, 6 hodin nakládané), výborný i dezert, víno a koktejly. Příjemné posezení v malé zahrádce. Sólo kapitolou je personál: sice milý a ochotný, ale uvítání bylo rozpačité a o některé objednávky jsme si museli říkat opakovaně. Kde není profesionalita, zážitek vylepší ochota, takže výsledný dojem byla spokojenost, ač jsme od personálu v 5* hotelu/restaurace čekali trochu více.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Po čase opět snídaně ve známém prostředí. Postrádal jsem tentokrát můj oblíbený rybí salát, Jinak je zde slušný výběr čajů a čerstvého ovoce. Skvělé místo na snídani při ranní cestě z hradu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má určitý styl, který se mi líbí. Cítil jsem se zde velmi dobře. Oceňuji možnost bezplatného parkování v podzemním parkovišti. Jídlo bylo výborné, nemám k němu ani tu nejmenší připomínku. Pět hvězdiček nedávám jen proto, že jsem se tam trochu cítil, jako kdybych se vrátil do socialismu. Ani nevím proč.
ADA Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Využil jsem s partnerkou možnost dát si krevety v menu ve formě polévky i klasiky na grilu. Polévka byla výborná a chuťově vyladěná. Lze říci, že i krevety byly velmi chutné a zvolená úprava vydařená. Je také znát, že kuchyně zde pracuje s kvalitními surovinami. Obsluhující číšník byl příjemný a snažil se, abychom byli po všech stránkách spokojeni.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Ada je taková typická hogo fogo luxusní restaurace, kam se vydáte strávit luxusní večer. Podle toho se k vám i chovají, na můj vkus je chování číšníků až moc studený a naškrobený. V rámci chřest festu jsme měli vynikající polévku, velmi dobrou rybu. Zákusek - chřestovou zmrzlinu jsme nedojedli, to je prostě tak prazvláštní chuť, že to nedalo. Byl to příjemný večer, ale personál nezvládl placení - jejich počítácí útraty se protáhlo téměř na 40 minut..:( (a to bylo prázdno)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO