Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 33x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Acapulco restaurant

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
92% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 11x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je jistě nejlepší v okolí vyškova, prostředí nové, krásné, čisté. Velký vliv na to má , že restaurace je nekuřácká. Jidlo je zde velmi chutné. Personál velmi milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Ačkoliv ceny v této restauraci jsou velmi přehnané, navštěvuji ji velmi ráda, především díky příjemnému personálu a fajn nekuřáckému posezení. Bohužel už se nám párkrát stalo, že nám naúčtovali něco navíc, pan číšník to ale vyřešil bez problému , jako profík.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsem opět zavítala do této restaurace, mám to tu hrozně rada, prostředí je zde naprosto dokonalé a jednoznačně je to nejlepší restaurace ve vyškově..jedna z věcí která mě ale dost zaskočila byla cenová nabídka tady mě to přijde že to nemůžou myslet vážně!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se o nejlepší restauraci ve vyškově, co se týka dostupnosti a prostředí je to naprosta špička obsluha , jídlo a pití vše je vyborné, tuto restauraci jednoznačně doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Všechno bylo opět v pořádku, nicméně to neustálé zdražování už je vcelku přehnané..je zcela evidentní, že restaurace těží z absolutní absence solidní konkurence v okolí a nepokrytě toho využívá. Na druhou stranu - tady opravdu nemá člověk příliš kam jinam jít
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Od naší poslední návštěvy byly opět navýšeny ceny. Ačkoli je jídlo moc dobré, nově zrekonstruované prostředí krásné, jsou ceny opravdu vysoké. Ovšem při téměř nulové konkurenci ve vyškově se není čemu divit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme oět zavítali do této vyhlášené Vyškovské restaurace. Tentokrát jsme si dali svatomartinské menu, které bylo naprosto fantastické. Personál jako vždy velice přijemný a velice ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět zavítali do restaurace acapulco na náměstí ve vyškově. Opět se potvrdilo , že restaurace patří mezi nejlepší co vyškov má. Jidlo, personál, prostředí jednoznačně na jedničku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na vyškovské poměry, ale i v širším srovnání, více než slušné. Nové prostředí zadní části restaurace se povedlo, kvalita jídla i obsluhy zůstala na vysoké úrovni

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO