Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Acapulco restaurant

Přehled hodnocení
90% celkově
83% personál
93% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 7x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme oět zavítali do této vyhlášené Vyškovské restaurace. Tentokrát jsme si dali svatomartinské menu, které bylo naprosto fantastické. Personál jako vždy velice přijemný a velice ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět zavítali do restaurace acapulco na náměstí ve vyškově. Opět se potvrdilo , že restaurace patří mezi nejlepší co vyškov má. Jidlo, personál, prostředí jednoznačně na jedničku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na vyškovské poměry, ale i v širším srovnání, více než slušné. Nové prostředí zadní části restaurace se povedlo, kvalita jídla i obsluhy zůstala na vysoké úrovni
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jedna z restauraci, kde se dá ve vyškově dobře najíst. Je ale třeba konstatovat, že jídla jsou, v porovnání s Brnem, opravdu dražší. Nicméně, s návštěvou restaurace jsme byli spokojeni, jen jsme delší dobu čekali na tatarak, ten byl ale výborný.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Ve Vyškove je Acapulco jednoznačně nejlepší restaurace. Personál je milý a velmi ochotný, prostředí je super. Jídlo na jedničku čemuž ale samozřejmě odpovídají i ceny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vcera jsme jen na skok navstivili tuto krasnou restauraci. Pritel si dal super pizzu a ja nejlepsi kulajdu siroko daleko. Byli jsme opet spokojeni. Dekujeme :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se rozhodně o nejlepší restauraci ve vyškově. restaurace je nově zrekontruovaná a prostředí je velmi přijemné. Obsluha je výborná. Jidlo bylo naprosto fantastické.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Ve Vyškově vzhledem k naprosté absenci kvalitní konkurence nejlepší volba. Byť šly ceny po rekonstrukci hodně nahoru, lepší jídlo a příjemnější prostředí ve městě není. Co však dojem kazí je, že se nám opakovaně poku sili naúčtovat více piv, než jsme měli. Těžko říct, zda se jednalo o opakovaný omyl nebo trapnou politiku provozovatele, jak "natáhnout" hosty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dalsi spokojena navsteva v pro nas nejlepsi restauraci ve Vyskove. Tentokrat jsme zkusili i pizzu, ktera byla take vyborna. Letni posezeni na zahradce take prijemne. Dekujeme, zass prijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Milé překvapení, na provinční Vyškov velmi dobrá restaurace. Hráškový krém výborný a losos taky potěšil. Obsluha rychlá přesná, tak jak má být.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO