Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Acapulco restaurant

Přehled hodnocení
88% celkově
80% personál
92% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 7x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na vyškovské poměry, ale i v širším srovnání, více než slušné. Nové prostředí zadní části restaurace se povedlo, kvalita jídla i obsluhy zůstala na vysoké úrovni
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jedna z restauraci, kde se dá ve vyškově dobře najíst. Je ale třeba konstatovat, že jídla jsou, v porovnání s Brnem, opravdu dražší. Nicméně, s návštěvou restaurace jsme byli spokojeni, jen jsme delší dobu čekali na tatarak, ten byl ale výborný.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Ve Vyškove je Acapulco jednoznačně nejlepší restaurace. Personál je milý a velmi ochotný, prostředí je super. Jídlo na jedničku čemuž ale samozřejmě odpovídají i ceny.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vcera jsme jen na skok navstivili tuto krasnou restauraci. Pritel si dal super pizzu a ja nejlepsi kulajdu siroko daleko. Byli jsme opet spokojeni. Dekujeme :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se rozhodně o nejlepší restauraci ve vyškově. restaurace je nově zrekontruovaná a prostředí je velmi přijemné. Obsluha je výborná. Jidlo bylo naprosto fantastické.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Ve Vyškově vzhledem k naprosté absenci kvalitní konkurence nejlepší volba. Byť šly ceny po rekonstrukci hodně nahoru, lepší jídlo a příjemnější prostředí ve městě není. Co však dojem kazí je, že se nám opakovaně poku sili naúčtovat více piv, než jsme měli. Těžko říct, zda se jednalo o opakovaný omyl nebo trapnou politiku provozovatele, jak "natáhnout" hosty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dalsi spokojena navsteva v pro nas nejlepsi restauraci ve Vyskove. Tentokrat jsme zkusili i pizzu, ktera byla take vyborna. Letni posezeni na zahradce take prijemne. Dekujeme, zass prijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Milé překvapení, na provinční Vyškov velmi dobrá restaurace. Hráškový krém výborný a losos taky potěšil. Obsluha rychlá přesná, tak jak má být.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Tato restaurace nám byla doporučena majitelem penzionu, kde jsme byli ubytováni. Navíc i na Restu je velmi dobře hodnocená. V podstatě jsme byli se vším spokojeni. Ceny byly přijatelné, prostřední pěkné, snad mě tam jen trošku obtěžovaly ty televize. Potěšila mě možnost objednat si točenou kofolu, což v těchto restauracích nebývá zvykem... Obsluha byla jakási neutrální. Ani příjemná, ani nepříjemná, prostě neutrální. Ale asi záleží, na koho člověk narazí. Každopádně se sem určitě ještě vrátíme, jakmile budeme mít cestu do Vyškova. Jinak na obrázku můžete vidět grilovaný steak panenky s glazovanou zeleninou Julliens.
Acapulco restaurant

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO