Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Acapulco restaurant

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
91% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 13x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nadprůměrná restaurace ve všech ohledech... na vyškovské poměry luxusní. Moderní prostředí, pozorná obsluha a především výborné jídlo můžou za to, že si i příště rád připlatím a stavím se.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo hezky vypadající ale netrefili se mi do chuti. Nelíbily se mi nápoje v pet lahvích a propagačních sklenicich, které se do stylu této restaurace absolutně nehodí. Obdobně se mi nelíbili všude přítomné televize, které tahaly oči a čístici prostředky uprostřed restaurace. Jídelní lístek nezajímavý, až na 400g Krkovičku, kterou jsem nemohl odmítnout . Jídlo vypadalo skvěle , ale chuť nebyla nijaká. Cena 299,-. Jako předkrm husí játra s rohlíkama, což jsem v restauraci této úrovně nezažil . Polévka kulajda, nebyla dobře dochucená, naprosto průměrná. Znovu do této restaurace nepůjdu, nezaujala mě a za ty peníze to nestojí . Ačkoli jsme měli rezervaci, nikdo si nás nevšímal ani nepozdravil, číšnika jsem si musel zastavit. Taky mě nepotěšil jeden nápojový lístek na stole, ačkoli jsme byli dva . Celkově hodnotím průměrně . Nic extra nečekejte .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
restauraci jsem navštívil minulý vikend.. Víno za 60 korun je opravdu přehnaná cena, bohužel jsme si toho všimli až na účtence, což je ale naše chyba. Nicméně obsluha byla jako vždy perfektní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět navštivili tuto restauraci a k žadné velké změně od posledni navštěvy nedošlo, jidlo fantastické, obsluha milá a velmi ochotná prostředí upravené a čisté.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tady se asi budu pořád opakovat. Hezké prostředí, nekouří se, což je na Vyškov skoro rarita, jenom vzduchotechnika moc nefunguje a bývá celkem horko. Obsluha super, tentokrát nám dokonce ani nenauctovali žádné piva navíc. Jen ty (na Vyškov) tak trochu nepřiměřené ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je jistě nejlepší v okolí vyškova, prostředí nové, krásné, čisté. Velký vliv na to má , že restaurace je nekuřácká. Jidlo je zde velmi chutné. Personál velmi milý.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Ačkoliv ceny v této restauraci jsou velmi přehnané, navštěvuji ji velmi ráda, především díky příjemnému personálu a fajn nekuřáckému posezení. Bohužel už se nám párkrát stalo, že nám naúčtovali něco navíc, pan číšník to ale vyřešil bez problému , jako profík.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsem opět zavítala do této restaurace, mám to tu hrozně rada, prostředí je zde naprosto dokonalé a jednoznačně je to nejlepší restaurace ve vyškově..jedna z věcí která mě ale dost zaskočila byla cenová nabídka tady mě to přijde že to nemůžou myslet vážně!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se o nejlepší restauraci ve vyškově, co se týka dostupnosti a prostředí je to naprosta špička obsluha , jídlo a pití vše je vyborné, tuto restauraci jednoznačně doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO