Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Acapulco restaurant

Příjemná a stylová restaurace přímo v centru Vyškova, která nabízí speciality moravské i zahraniční kuchyně a nevšední gastronomické zážitky. Každý den je přichystáno chutné obědové měnu s výběrem více variant. Na své si u nás přijdou také malé děti, které si mohou vybrat jídlo v pokrmech pro nejmenší či si pohrát v dětském koutku plném hraček. V letních měsících je k dispozici útulná zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme oět zavítali do této vyhlášené Vyškovské restaurace. Tentokrát jsme si dali svatomartinské menu, které bylo naprosto fantastické. Personál jako vždy velice přijemný a velice ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět zavítali do restaurace acapulco na náměstí ve vyškově. Opět se potvrdilo , že restaurace patří mezi nejlepší co vyškov má. Jidlo, personál, prostředí jednoznačně na jedničku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na vyškovské poměry, ale i v širším srovnání, více než slušné. Nové prostředí zadní části restaurace se povedlo, kvalita jídla i obsluhy zůstala na vysoké úrovni
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO