Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Acapulco restaurant

Příjemná a stylová restaurace přímo v centru Vyškova, která nabízí speciality moravské i zahraniční kuchyně a nevšední gastronomické zážitky. Každý den je přichystáno chutné obědové měnu s výběrem více variant. Na své si u nás přijdou také malé děti, které si mohou vybrat jídlo v pokrmech pro nejmenší či si pohrát v dětském koutku plném hraček. V letních měsících je k dispozici útulná zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nadprůměrná restaurace ve všech ohledech... na vyškovské poměry luxusní. Moderní prostředí, pozorná obsluha a především výborné jídlo můžou za to, že si i příště rád připlatím a stavím se.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo hezky vypadající ale netrefili se mi do chuti. Nelíbily se mi nápoje v pet lahvích a propagačních sklenicich, které se do stylu této restaurace absolutně nehodí. Obdobně se mi nelíbili všude přítomné televize, které tahaly oči a čístici prostředky uprostřed restaurace. Jídelní lístek nezajímavý, až na 400g Krkovičku, kterou jsem nemohl odmítnout . Jídlo vypadalo skvěle , ale chuť nebyla nijaká. Cena 299,-. Jako předkrm husí játra s rohlíkama, což jsem v restauraci této úrovně nezažil . Polévka kulajda, nebyla dobře dochucená, naprosto průměrná. Znovu do této restaurace nepůjdu, nezaujala mě a za ty peníze to nestojí . Ačkoli jsme měli rezervaci, nikdo si nás nevšímal ani nepozdravil, číšnika jsem si musel zastavit. Taky mě nepotěšil jeden nápojový lístek na stole, ačkoli jsme byli dva . Celkově hodnotím průměrně . Nic extra nečekejte .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
restauraci jsem navštívil minulý vikend.. Víno za 60 korun je opravdu přehnaná cena, bohužel jsme si toho všimli až na účtence, což je ale naše chyba. Nicméně obsluha byla jako vždy perfektní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO